Aktualności

 • XII Jasnogórskie Spotkania Środowiska Policyjnego

  Data publikacji: 29.09.2013  Częstochowa

  Już po raz 12. policjanci i pracownicy Policji oraz ich rodziny spotkali się na Jasnej Górze. Jasnogórskie Spotkania Środowiska Policyjnego organizowane są corocznie w dniu Świętego Michała Archanioła – patrona naszej formacji przez Zarząd Główny NSZZ Policjantów przy wsparciu Społecznego Komitetu.

 • Rusza nabór do XXIII rotacji JSPP w Kosowie

  Data publikacji: 26.09.2013  KGP

  Wydział ds. Kontyngentów Policyjnych i Oficerów Łącznikowych Biura Międzynarodowej Współpracy Policji KGP poszukuje policjantów do składu osobowego XXIII rotacji Jednostki Specjalnej Polskiej Policji (JSPP), pełniącej służbę w Misji Unii Europejskiej w Kosowie. Poszukiwani są zarówno kandydaci do składu osobowego rotacji, jak i osoby na stanowisko dowódcy i zastępcy dowódcy.

 • Odpowiedzialność dyscyplinarna w służbach mundurowych

  Data publikacji: 25.09.2013  SP Piła

  7 listopada br w Szkole Policji w Pile, przy współudziale Komendy Głównej Policji, odbędzie się czwarte seminarium z zakresu postępowania dyscyplinarnego. Tegoroczna edycja poświęcona będzie zbiegowi różnego rodzaju odpowiedzialności represyjnej w służbach mundurowych.

 • „Kobiety kobietom w służbie”

  Data publikacji: 24.09.2013  

  Takie przesłanie towarzyszyło konferencji zorganizowanej przez Radę ds. Kobiet Służby Więziennej w dniach 16 – 18 września br. w Popowie. W wydarzeniu udział wzięły funkcjonariuszki Wojska Polskiego, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Celnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej m.st. Warszawy oraz funkcjonariuszki Policji z Komendy Stołecznej Policji, Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Komendy Głównej Policji.

 • Posiedzenie Zespołu eksperckiego ds. ceremoniału policyjnego

  Data publikacji: 24.09.2013  KGP

  W dniu 19 września br. pod przewodnictwem I Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinsp. Krzysztofa Gajewskiego odbyło się posiedzenie Zespołu eksperckiego ds. ceremoniału policyjnego, podczas którego omówione zostały dalsze kierunki doskonalenia policjantów w zakresie ceremoniału policyjnego, jako elementu strategii wizerunkowej Policji na lata 2013 – 2015.

Wybierz Strony