• Odszedł od nas podinsp. w st. spocz. Dariusz Krawczyk

  Data publikacji: 12.04.2021  

  10 kwietnia 2021 roku odszedł od nas podinsp. w st. spocz. Dariusz Krawczyk. Przez 23 lata służbowo związany z garnizonem łódzkim Policji, w tym 8 lat w misjach ONZ, OBWE i UE na stanowiskach eksperckich i obserwatora. Dowódca Jednostki Specjalnej Polskiej Policji misji ONZ w Kosowie. Weteran działań poza granicami państwa.

 • Pamiętamy

  Data publikacji: 12.04.2021  

  Nasz kolega sierżant sztabowy Tadeusz Kożeniewski zginął na służbie 21 lat temu. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci!

 • Ostrzeżenie przed próbą wyłudzenia danych

  Data publikacji: 09.04.2021  

  3 kwietnia 2021 roku pojawiła się informacja o opublikowaniu w sieci danych użytkowników (w tym z Polski) portalu społecznościowego Facebook. W ostatnim okresie czasu odnotowano pierwsze próby logowań do innych serwisów internetowych poprzez wykorzystanie opcji "Zaloguj się przez konto Facebook". Sprawcy korzystając z tej metody próbują zalogować się do innych serwisów wykorzystując dane użytkowników portalu Facebook.

 • Opolski rekrut o telefonie alarmowym

  Data publikacji: 08.04.2021   Opolskie

  Zastanawiałeś się kiedyś jak zachować się, gdy widzisz sytuację wymagająca interwencji? Jak wygląda łańcuch zapewniający przepływ informacji tak, aby skutecznie pomagać i chronić? Ty też możesz być ważnym ogniwem tego łańcucha. Obejrzyj nowy odcinek Opolskiego Rekruta.

 • Nowe obiekty KSP na ukończeniu

  Data publikacji: 08.04.2021  

  Spowolniona z uwagi na pandemię sytuacja gospodarcza nie wpłynęła negatywnie na postęp inwestycji realizowanych przez Komendę Stołeczną Policji. Z miesiąca na miesiąc postępują prace, m.in. przy budowie Posterunku Policji w Izabelinie, Posterunku Policji w Wiązownie, Posterunku Policji w Lesznie oraz rozbudowie siedziby Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie przy ul. Kraszewskiego 8. Część obiektów już została oddana do eksploatacji.

Wybierz Strony