Informacyjny Serwis Policyjny

Informacyjny Serwis Policyjny
 • Ślubowanie nowych policjantów w garnizonie śląskim

  Zamieszczony 29.09.2020   Śląskie

  Szeregi śląskiego garnizonu zasiliło 48 nowych policjantów. Z uwagi na panującą epidemią koronawirusa, ich ślubowania mają skromniejszy charakter i odbywają się w jednostkach, do których zostali przydzieleni. Dzisiaj, w siedzibie śląskiej Policji, rotę ślubowania złożyło 14 nowych mundurowych, którzy zasilą stan etatowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Niebawem rozpoczną oni służbę w katowickim oddziale oraz bielskim pododdziale prewencji policji, a także w wydziale konwojowym. Będą także patrolowali ulice Katowic, służąc w tamtejszej jednostce.

  Czytaj całość

 • VI Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich i błyskawicznych

  Zamieszczony 29.09.2020  

  Czytaj całość

 • Nasz policjant-kulturysta znów wśród najlepszych

  Zamieszczony 28.09.2020   Śląskie

  Sierżant sztabowy Marcin Dziadczyk z I Komisariatu Policji w Gliwicach uczestniczył właśnie w dwóch imprezach sportowych, rozgrywanych podczas Międzynarodowych Targów FIWE Fitness Trade Show w Warszawie. Były to zawody Słodkiewicz Classic II oraz Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness 2020. Nasz mundurowy odniósł ponowny sukces!

  Czytaj całość

 • Nowi funkcjonariusze w szeregach Komendy Miejskiej Policji w Lublinie

  Zamieszczony 28.09.2020   Lubelskie

  "Ja obywatel Rzeczypospolitej Polskiej świadom podejmowanych obowiązków policjanta...” – to początek roty ślubowania, którą składa każdy wstępujący do służby policjant. Dzisiaj podczas uroczystej zbiórki, słowa te wypowiedziało 26 młodych funkcjonariuszy którzy zasilą szeregi komendy miejskiej i lubelskich komisariatów. Policjantki i policjantów, powitał w naszych szeregach nadkomisarz Tomasz Gil – I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Lublinie.

  Czytaj całość

 • 44 nowych policjantów w Lubuskiem będzie służyć społeczeństwu

  Zamieszczony 28.09.2020   Lubuskie

  Szeregi lubuskiej Policji zasilili kolejni stróże prawa. 44 funkcjonariuszy złożyło ślubowanie na sztandar Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Dzisiejszy dzień był dla nich początkiem niezwykłej policyjnej misji, podczas której z narażeniem życia poświęcać się będą społeczeństwu. Po zakończeniu szkolenia podstawowego będą dumnie służyć i zapewniać bezpieczeństwo nie tylko mieszkańcom województwa lubuskiego, ale wszystkim tym, którzy będą potrzebować ich pomocy.

  Czytaj całość

Wybierz Strony