• Pamiętamy!

  Data publikacji: 27.11.2021  

  Nasi Koledzy młodszy aspirant Andrzej Pater, sierżant Piotr Jasiński i starszy sierżant Piotr Naleśnik zginęli na służbie 23 lata temu. Na zawsze pozostaną w naszej pamięci!

 • Akcja honorowego oddawania krwi przed gmachem Komendy Stołecznej Policji

  Data publikacji: 26.11.2021  

 • Policjanci na misji w Kosowie wyróżnieni medalami

  Data publikacji: 25.11.2021  

  I Zastępca Komendanta Głównego Policji, nadinsp. Dariusz Augustyniak przewodniczył delegacji Policji podczas wizyty w polskim Kontyngencie Policyjnym w Kosowie. W trakcie jej trwania odznaczono policjantów medalami przyznanymi przez Wysokiego Przedstawiciela Unii do Spraw Zagranicznych i Polityki Bezpieczeństwa. Odznaczenia wręczyli osobiście nadinsp. Dariusz Augustyniak oraz Szef Misji EULEX Pan Lars-Gunnar Wigemark.

 • Kolejna grupa polskich policjantów wyrusza na Litwę

  Data publikacji: 25.11.2021  

  Na prośbę litewskiego rządu grupa polskich policjantów wyrusza na Litwę. To już kolejny policyjny kontyngent, który zastąpi funkcjonariuszy wracających do kraju po miesiącu wspierania działań związanych z bezpieczeństwem i ochroną suwerenności granic naszego sąsiada.

 • Spotkanie szefów Policji państw Forum Salzburg

  Data publikacji: 25.11.2021  

  Kryzys migracyjny był jednym z tematów spotkania szefów Policji państw zrzeszonych w ramach Forum Salzburg. Gospodarzem spotkania - zorganizowanego w dniu 25 listopada 2021 roku w formie wideokonferencji - były Węgry, sprawujące obecnie półroczną prezydencję w Forum.