Aktualności

 • Zasilili szeregi dolnośląskiej policji

  Data publikacji: 31.12.2009  Wrocław

  31 grudnia 2009 r. w szeregi dolnośląskiej policji wstąpiło kolejnych 88 funkcjonariuszy i funkcjonariuszek. 60 przyjęto w ramach doboru powszechnego, a 28 po odbytej służbie kandydackiej. Wśród nowoprzyjętych jest 8 kobiet i 80 mężczyzn.

 • Projekt "Lubelskie Bezpieczne"

  Data publikacji: 23.12.2009  Lublin

  Ponad 16 milionów złotych otrzymała Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, która w partnerstwie z Komendą Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej zrealizuje projekt „Lubelskie Bezpieczne”. Jest to efekt wygranego konkursu o najlepszy projekt Działania 4.1 Społeczeństwo Informacyjne. 15 grudnia br Zarząd Województwa Lubelskiego podjął decyzję o dofinansowanie wniosku zaproponowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie.

 • Życzenia świąteczne Komendanta Głównego Policji

  Data publikacji: 23.12.2009  KGP

  Życzenia dla policjantów i pracowników cywilnych Policji od Komendanta Głównego Policji gen. insp. Andrzeja Matejuka

 • Najlepsi Dzielnicowi powiatu opolskiego

  Data publikacji: 22.12.2009  Opole

  Rozstrzygnięto konkurs na „NAJLEPSZEGO DZIELNICOWEGO” powiatu opolskiego. Dzielnicowi odebrali gratulacje oraz upominki od władz samorządowych i Komendanta Miejskiego Policji w Opolu. To pierwszy konkurs, w którym dzielnicowego wybierali mieszkańcy powiatu.

 • "Powiem wam dzisiaj coś", czyli ostatnia służba Towarzysza

  Data publikacji: 22.12.2009  Olsztyn

  "Zostało jeszcze tylko dziewięć godzin"- właśnie to usłyszałam podczas ostatniego weekendowego dyżuru od asp. szt. Stefana Parciaka, a właściwie od Towarzysza. To określenie najczęściej padało z ust tego wyjątkowego oficera dyżurnego olsztyńskiej Komendy. I szok! Towarzysz idzie na emeryturę!!! W Jego głosie wcale nie było radości. Mi też zrobiło się smutno. Poczułam, że oto właśnie kończy sie pewien etap. Czy ktoś przejmie pałeczkę od Towarzysza?

Wybierz Strony