Najlepsi Dzielnicowi powiatu opolskiego

Data publikacji: 22.12.2009

Rozstrzygnięto konkurs na „NAJLEPSZEGO DZIELNICOWEGO” powiatu opolskiego. Dzielnicowi odebrali gratulacje oraz upominki od władz samorządowych i Komendanta Miejskiego Policji w Opolu. To pierwszy konkurs, w którym dzielnicowego wybierali mieszkańcy powiatu.

Dzisiaj (22 grudnia) podczas spotkania opłatkowego w Komendzie Miejskiej Policji w Opolu odbyło się uroczyste wręczeniu nagród dla „Najlepszych dzielnicowych powiatu opolskiego”.

Mieszkańcy powiatu opolskiego na swoich dzielnicowych głosowali na stronie internetowej Gazety Opole, wypełniając i wysyłając kupony drukowane w gazetach, a także swój głos można było oddać w każdej jednostce Policji na terenie powiatu opolskiego.

Do konkursu przystąpiło 63 dzielnicowych, z czego 34 dzielnicowych z Miasta Opola oraz 33 z jednostek terenowych powiatu (Dobrzeń Wielki, Niemodlin i Ozimek).

W konkursie wyłoniono 4 najlepszych dzielnicowych – dwóch z Miasta Opola i dwóch z jednostek podległych KMP.

Najlepszym dzielnicowym w Opolu został mł. asp. Piotr Hendzel z II KP w Opolu, a na drugim miejscu uplasowała się sierż. Joanna Sznajder także z II KP.

Z jednostek z terenu powiatu - I miejsce zajął asp. sztab. Piotr Zadroga z Komisariatu Policji w Dobrzeniu Wielkim, a II miejsce zajął mł. asp. Sebastian Pawlak z KP w Ozimku.

Policjanci otrzymali upominki z rąk władz samorządowych, Starosta Opolski - Henryk Lakwa wręczył nagrody dla dzielnicowego z Ozimka i z Dobrzenia Wielkiego, natomiast Prezydent Miasta Opola – Ryszard Zembaczyński nagrodził miejskich dzielnicowych. Cała czwórka otrzymała również nagrody pieniężne od Komendanta Miejskiego Policji w Opolu mł. insp. Jana Lacha.

(źródło: KWP w Opolu)