Aktualności

 • Dar życia – zapraszamy do udziału w akcji honorowego oddawania krwi

  Data publikacji: 17.08.2010  

  6 września już po raz kolejny odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi, którą organizuje Honorowy Klub Dawców Krwi działający przy Biurze Spraw Wewnętrznych KGP wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!

 • Szkolenie podstawowe w słupskiej Szkole Policji

  Data publikacji: 12.08.2010  Słupsk

  Ponad 370 słuchaczy rozpoczęło szkolenie podstawowe w słupskiej Szkole Policji. Wszyscy zostali przyjęci do Policji kilka dni temu.

 • Dla poszkodowanych w wypadkach drogowych

  Data publikacji: 07.08.2010  Brzesko

  To już tradycja, że w lipcu każdego roku funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Brzesku organizują akcję oddawania krwi. Pomysł taki zrodził się przed sześcioma laty kiedy to odbyła się pierwsza akcja z okazji Święta Policji, które corocznie obchodzone jest w dniu 24 lipca.

 • Ślubowanie nowych policjantów

  Data publikacji: 06.08.2010  Gdańsk

  Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Gdańsku odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych do służby policjantów. Szeregi gdańskiej policji zasiliło 7 funkcjonariuszy, wśród których są 4 kobiety. Funkcjonariusze zgodnym chórem wypowiedzieli słowa roty. Już niedługo rozpoczną prawie 7-miesięczne szkolenie podstawowe.

 • Ślubowanie nowoprzyjętych policjantów

  Data publikacji: 06.08.2010  Puck

  Komenda Powiatowa Policji w Pucku otrzymała w poniedziałek kolejne wsparcie. 7 nowo przyjętych funkcjonariuszy złożyło uroczyste ślubowanie. Z rąk komendanta powiatowego policjanci odebrali legitymacje służbowe. Niebawem rozpoczną szkolenie zawodowe i na wiosnę rozpoczną służbę w jednostkach terenowych powiatu puckiego.

Wybierz Strony