Aktualności

 • Triathlon policyjny, czyli zmagania ludzi z żelaza

  Data publikacji: 28.06.2010  Środa Wlkp.

  Ostra rywalizacja, zacięta walka, ponad 140 zawodników, wiele atrakcji dla kibiców zawodów i wspaniała atmosfera - oto scenariusz X Otwartego międzynarodowego Triathlonu Policyjnego, który odbył się w minioną sobotę nad przepełnionym słońcem Jeziorem Średzkim.

 • Informacje o studiach w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie

  Data publikacji: 28.06.2010  WSPol. Szczytno

  Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie uruchomiła rekrutację na studia pierwszego stopnia (licencjackie) i drugiego stopnia (magisterskie) na rok akademicki 2010/2011.

 • Tomasz Gorgoń - policjant i karateka

  Data publikacji: 23.06.2010  Warszawa

  Sierżant sztabowy Tomasz Gorgoń od 10 lat służy w Policji, od 4 w południowopraskiej komendzie, natomiast od 15 lat trenuje karate. 12 czerwca w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w XIII Otwartych Mistrzostwach Policji Karate Kyokushin w kumite mężczyzn 85 kg zajął III miejsce. Na swoim koncie ma też kilka innych sukcesów. Gratulujemy tak dobrego wyniku i czekamy na kolejne zwycięstwa.

 • Aleksandra Saraceń - nasza mistrzyni

  Data publikacji: 22.06.2010  Warszawa

  O Oli pisaliśmy już wielokrotnie. Na przestrzeni ostatniego miesiąca kilkakrotnie udowodniła, że jest najlepsza i nie ma sobie równych. Oto ostatnie zwycięstwa naszej sportsmenki.

 • Rotacja policjantów polskiego kontyngentu policyjnego Misji Policyjnej UE – EUPOL AFGANISTAN

  Data publikacji: 21.06.2010  KGP

  To już trzecia rotacja polskiego kontyngentu policyjnego w Afganistanie. W skład kontyngentu wchodzą funkcjonariusze z jednostek w Krakowie, Opolu i Poznaniu. Dowódcą jest podinsp. Adam Kuna.

Wybierz Strony