Tomasz Gorgoń - policjant i karateka

Data publikacji: 23.06.2010

Sierżant sztabowy Tomasz Gorgoń od 10 lat służy w Policji, od 4 w południowopraskiej komendzie, natomiast od 15 lat trenuje karate. 12 czerwca w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w XIII Otwartych Mistrzostwach Policji Karate Kyokushin w kumite mężczyzn 85 kg zajął III miejsce. Na swoim koncie ma też kilka innych sukcesów. Gratulujemy tak dobrego wyniku i czekamy na kolejne zwycięstwa.

Tomasz Gorgoń na co dzień pełni służbę w referacie wywiadowczym południowopraskiej komendy. Osiąga bardzo dobre wyniki w służbie. Od 15 lat trenuje karate, interesują go również inne sztuki walki. Ćwiczy trzy razy w tygodniu na AWF Warszawa, uczestniczy w różnych zajęciach sportowych, można go spotkać na treningach. Jego sportowa kariera rozpoczęła się kilkanaście lat temu w Przasnyszu, potem kilka lat trenował w Pułtusku, a teraz kontynuuje treningi w stolicy. Tomek ma na swoim koncie kilka sukcesów, brał udział w zawodach na szczeblu makroregionu, gdzie zajmował wysokie miejsca.

12 czerwca w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w XIII Otwartych Mistrzostwach Policji Karate Kyokushin w kumite mężczyzn 85 kg zajął III miejsce.

Gratulujemy tak wysokiej noty, jesteśmy pełni podziwu dla tak dużego zaangażowania i zamiłowania do sportu, szczerze życzymy kolejnych sukcesów, obiecujemy trzymać kciuki za następne zwycięstwa.

(źródło: KSP)