Aktualności

 • Ślubowanie nowych funkcjonariuszy

  Data publikacji: 29.04.2010  Olsztyn

  W szeregi warmińsko-mazurskiej Policji wstąpiło 29 nowych funkcjonariuszy. Dzisiaj 7 kobiet i 22 mężczyzn uroczyście ślubowało na dziedzińcu olsztyńskiego zamku. Teraz nowo przyjętych czeka kilkumiesięczny kurs, a potem służba w jednostkach macierzystych naszego regionu.

 • Podziękowania dla policjantek i policjantów

  Data publikacji: 29.04.2010  KGP

  Podziękowania gen. insp. Andrzeja Matejuka, Komendanta Głównego Policji, za udział w organizacji i przeprowadzeniu zabezpieczenia uroczystości żałobnych oraz pogrzebowych ofiar tragicznej katastrofy pod Smoleńskiem.

 • Andy, angielski policjant - maratończyk w Słubicach

  Data publikacji: 28.04.2010  Słubice

  Dzisiaj granicę niemiecko-polską w Słubicach przekroczył angielski policjant - maratończyk. Wspiera w ten sposób organizację Help for Heros, która została stworzona z myślą o policjantach, żołnierzach i sportowcach, którzy doznali poważnego uszczerbku na zdrowiu podczas misji pokojowych.

 • Prezydent wręczył nagrody policjantom

  Data publikacji: 27.04.2010  Zielona Góra

  W komendzie miejskiej Policji w Zielonej Górze, odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki wręczył nagrody policjantom. Funkcjonariusze zostali uhonorowani za wyjątkowe zaangażowanie i pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa w mieście. Wśród nagrodzonych znaleźli się policjanci służby patrolowej, prewencyjnej, ruchu drogowego, dzielnicowi, a także policjanci dochodzeniowi i operacyjni, którzy na co dzień pełnią służbę po cywilnemu.

 • Tytuły "Człowieka Miesiąca" dla łódzkich mundurowych

  Data publikacji: 20.04.2010  Łódź

  19 kwietnia w restauracji przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi odbyła się uroczysta kolacja na cześć dwóch łódzkich policjantów, którzy otrzymali tytuły „Człowieka Miesiąca”. To zaszczytne miano przyznawane jest od kilku lat przez redakcję „Expressu Ilustrowanego”, Telewizję „TOYA” i Radio „ESKA”. W tym miesiącu wyróżnienia przypadły w udziale dwóm policjantom z Komisariatu II Policji w Łodzi. Sierż. Robert Kroczyński i sierż. Dariusz Kapłański 29 października 2009 roku uratowali z pożaru dwie osoby.

Wybierz Strony