Aktualności

 • Odprawa psychologów

  Data publikacji: 26.02.2010  SP Piła

  Przez ostatni tydzień Szkoła Policji w Pile gościła uczestników odprawy szkoleniowej dla kierowników wydziałów (sekcji) zespołów psychologów KWP oraz psychologów ze szkół Policji. Odprawie przewodniczyła mł. insp. Małgorzata Chmielewska - naczelnik Wydziału Psychologów Policyjnych KGP.

 • Spotkanie w Ołomuńcu

  Data publikacji: 26.02.2010  Opole

  Opolski Komendant Wojewódzki Policji – nadinsp. Bogdan Klimek wziął udział w uroczystości związanej z przyznaniem tytułu najlepszego policjanta roku garnizonu ołomunieckiego. Od 1 stycznia br. Ołomuniecka Komenda Wojewódzka Policji jest nowym partnerem opolskiego garnizonu.

 • Wspólna wymiana doświadczeń

  Data publikacji: 25.02.2010  Bydgoszcz

  Dzielenie się doświadczeniem i wiedzą na stałe wpisało się w harmonogram doskonalenia zawodowego funkcjonariuszy różnych służb i żołnierzy. Kolejny już raz spotkali się na czterodniowych warsztatach. Podczas nich po raz pierwszy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi światowymi trendami technicznymi w zakresie środków przymusu oraz technik obserwacji.

 • Wyrok Trybunału Konstytucyjnego dotyczący ustawy o Policji

  Data publikacji: 24.02.2010  KGP

  23 lutego 2010 r. o godz. 13.00 Trybunał Konstytucyjny rozpoznał wniosek Zarządu Głównego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów dotyczący ustawy o Policji.

 • Na jaką pomoc można liczyć z Funduszu Prewencyjnego?

  Data publikacji: 23.02.2010  KGP

  Jednostki Policji dysponują Funduszem Prewencyjnym, za pośrednictwem którego policjanci i pracownicy Policji ubezpieczeni w ramach programu „Policja 2008”, mogą korzystać z pomocy finansowej. Głównym celem funduszu jest działalność profilaktyczna i zapobieganie powstawaniu lub zmniejszanie skutków wypadków ubezpieczeniowych, ale pomoc finansowa udzielana jest także w przypadkach indywidualnych, takich między innymi jak ponoszenie przez osoby ubezpieczone kosztów leczenia, rehabilitacji, zakupu leków czy sprzętu ortopedycznego.

Wybierz Strony