Aktualności

 • Sztandar dla Komendy w Świdniku

  Data publikacji: 30.09.2009  Świdnik

  Komenda Powiatowa Policji w Świdniku otrzymała sztandar. Uroczystość odbyła się w samo południe na Placu Konstytucji 3-go Maja. Ufundowany przez społeczność lokalną sztandar to dowód zaufania dla tutejszych policjantów i uznanie dla ich ciężkiej służby.

 • IX Mistrzostwa Polski Policji w wędkarstwie spławikowym

  Data publikacji: 30.09.2009  Wrocław

  We Wrocławiu odbyły się IX Mistrzostwa Polski Policji w wędkarstwie spławikowym. Zawody zorganizowane zostały przez Koło Polskiego Związku Wędkarskiego "Belona". Mistrzostwa odbyły się na kanale Odry pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

 • O zaległych świadczeniach dla policjantów i wakatach

  Data publikacji: 29.09.2009  KGP

  Przebywając we Wrocławiu Komendant Główny Policji gen. insp. Andrzej Matejuk udzielił wywiadu dla Telewizyjnego Raportu Policyjnego w sprawie wypłaty zaległych świadczeń dla policjantów i wakatów.

 • III miejsce policjantów na Mistrzostwach Polski Ratowników Drogowych

  Data publikacji: 29.09.2009  Rzeszów

  Sierżant Joanna Wziątek z Referatu Ruchu Drogowego oraz sierżant sztabowy Ernest Tyniec - przewodnik psa służbowego z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego stalowowolskiej komendy zajęli III miejsce na XII Mistrzostwach Polski Ratowników Drogowych. W tym roku zawodnicy rywalizowali w Biłgoraju.

 • Policyjne VIII Spotkania Jasnogórskie

  Data publikacji: 28.09.2009  Częstochowa

  Już po raz ósmy policjanci, pracownicy policji, związkowcy i członkowie ich rodzin spotkali się wczoraj na Jasnej Górze. Policyjni pielgrzymi modlili się m.in. w intencji poległych podczas służby, swojego bezpieczeństwo oraz przyszłości ojczyzny i swego zawodu. W uroczystościach udział wzięli przedstawiciele wszystkich garnizonów Policji z kraju oraz Komendant Główny Policji, gen. insp. Andrzej Matejuk.

Wybierz Strony