Aktualności

 • Zapraszamy na X Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych

  Data publikacji: 28.03.2013  SP Katowice

  Szkoła Policji w Katowicach zaprasza przedstawicieli wszystkich służb mundurowych na tegoroczny Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych, który odbędzie się 17 kwietnia 2013 r. Bieg, organizowany już po raz 10, objęty został Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Policji i zrealizowany zostanie zgodnie z Harmonogramem centralnych imprez sportowo-rekreacyjnych w Policji zaplanowanych do realizacji w roku 2013.

 • Życzenia świąteczne od Komendanta Głównego Policji

  Data publikacji: 28.03.2013  KGP

  Życzenia dla policjantów, policjantek i pracowników Policji od nadinsp. Marka Działoszyńskiego, Komendanta Głównego Policji.

 • Nominacje w MSW

  Data publikacji: 22.03.2013  MSW

 • Ile wiesz o muzułmanach w Polsce?

  Data publikacji: 21.03.2013  

  Krajowy Punkt Kontaktowy Europejskiej Sieci Migracyjnej w Polsce serdecznie zaprasza do zapoznania się z publikacją Radosława Stryjewskiego poświęconą integracji imigrantów wyznania muzułmańskiego w Polsce.

 • Będą zmiany w policyjnych rentach

  Data publikacji: 20.03.2013  KGP

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych skierowało do konsultacji społecznych i uzgodnień międzyresortowych projekt ustawy o komisjach lekarskich. Zgodnie z proponowanymi zmianami zlikwidowana zostanie między innymi możliwość podwyższania emerytury funkcjonariuszy i żołnierzy do 15% podstawy wymiaru z tytułu inwalidztwa związanego ze służbą. Ten etap prac legislacyjnych nad projektem ma potrwać do 18 kwietnia.

Wybierz Strony