Zapraszamy na X Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych

Data publikacji: 28.03.2013

Szkoła Policji w Katowicach zaprasza przedstawicieli wszystkich służb mundurowych na tegoroczny Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych, który odbędzie się 17 kwietnia 2013 r. Bieg, organizowany już po raz 10, objęty został Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Policji i zrealizowany zostanie zgodnie z Harmonogramem centralnych imprez sportowo-rekreacyjnych w Policji zaplanowanych do realizacji w roku 2013.

Regulamin oraz szczegółowy program znajdują się w załączonych poniżej plikach. Zapraszamy do zapoznania się z nimi, a następnie do przesyłania zgłoszeń, gdyż o umieszczeniu na liście startowej decyduje kolejność zgłoszenia i dokonania opłaty wpisowej. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną poprzez przesłanie formularza zamieszczonego pod adresem http://www.katowice.szkolapolicji.gov.pl/form/form.php

(Jeśli jest to konieczne ze względów formalno-organizacyjnych obowiązujących w poszczególnych jednostkach (np. delegowanie), dodatkowo możliwe jest przesłanie listy pisemnej uczestników delegowanych – poprzez zamieszczony poniżej załącznik nr 1 do Regulaminu – na adres: pch64@op.pl lub w ostateczności na adres pocztowy Szkoły Policji w Katowicach).

Pliki do pobrania