Aktualności

 • O tym, jak motywować, by zmotywować – praktyczny poradnik dla kadry kierowniczej.

  Data publikacji: 31.01.2012  

  W Biurze Kadr i Szkolenia KGP opracowano poradnik o motywowaniu i motywacji "Po prostu motywuj". Jego celem jest – między innymi – przedstawienie niektórych sposobów motywowania podwładnych do efektywnej pracy. Poradnik ma stanowić źródło inspiracji i pomoc dla osób na stanowiskach kierowniczych w zarządzaniu zmotywowanym i zaangażowanym zespołem policjantów i pracowników.

 • Ponad 50 litrów oddanej krwi dla Łukasza – to nie koniec !!!

  Data publikacji: 31.01.2012  Opoczno

  Minęło zaledwie kilka dni od chwili, kiedy szef opoczyńskiej komendy, inspektor Janusz Myga, skierował do wszystkich chętnych apel z prośbą o aktywny udział w akcji oddawania krwi, potrzebnej sierż. Łukaszowi Trawińskiemu i innym pacjentom warszawskiego Instytutu Kardiologii, a już dziś z wielkim uznaniem i wdzięcznością możemy podjąć się wstępnego zbilansowania naszej kampanii. I choć informacje z całego kraju wciąż do nas docierają, na dzień dzisiejszy, opoczyńska komenda otrzymała z całej Polski potwierdzenia świadczące o oddaniu w sumie ponad 50 litrów krwi przez 111 osób !!!Jesteśmy jednak przekonani, że to nie koniec!

 • Potrzebna krew dla sierż. Łukasza Trawińskiego

  Data publikacji: 19.01.2012  

 • Nowi zastępcy Komendanta Głównego Policji

  Data publikacji: 16.01.2012  

  Minister Spraw Wewnętrznych Jacek Cichocki powołał, na wniosek nadinsp. Marka Działoszyńskiego, nowych zastępców Komendanta Głównego Policji. Pierwszym zastępcą, odpowiedzialnym za prewencję, będzie nadinsp. Krzysztof Gajewski, za pion kryminalny będzie odpowiadał nadinsp. Andrzej Rokita, a logistykę będzie nadzorował insp. Arkadiusz Letkiewicz.

 • Wywiad z Komendantem Głównym Policji

  Data publikacji: 16.01.2012  KGP

  W wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński odniósł się do wielu ważnych kwestii związanych z funkcjonowaniem Policji.

Wybierz Strony