Aktualności

 • Wyróżnieni za bohaterską postawę

  Data publikacji: 30.07.2010  Braniewo

  Panowie Marcin i Grzegorz otrzymali podziękowania i gratulacje od Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie, insp. Grzegorza Sieńskiego i Zastępcy Burmistrza Miasta Braniewa, Jerzego Maziarza, za uratowanie tonącego mężczyzny. Dwaj braniewianie narazili swoje życie i zdrowie, aby ratować innego człowieka.

 • HelpDesk w KGP

  Data publikacji: 30.07.2010  KGP

  Komenda Główna Policji z dniem 2 sierpnia br. poszerza o nowe funkcje serwis „HelpDesk” – serwis, w którym końcowi użytkownicy IT od kilku miesięcy mogą zgłaszać m.in. usterki komputerów, drukarek, sieci internetowej i telefonii stacjonarnej.

 • Policja 20 lat temu i dziś

  Data publikacji: 22.07.2010  KGP

  Podziękowania i życzenia dla policjantów i pracowników cywilnych z okazji Święta Policji od gen. insp. Andrzej Matejuka - Komendanta Głównego Policji.

 • Hala sportowa na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi otwiera swoje podwoje

  Data publikacji: 20.07.2010  Łódź

  19 lipca o godzinie 11.00 odbyło się uroczyste otwarcie hali sportowej w Oddziale Prewencji Policji w Łodzi przy ul. Pienistej 71. Na uroczystość przybyło Kierownictwo Łódzkiego Garnizonu Policji z insp. Markiem Działoszyńskim na czele oraz znamienici goście, a wśród nich Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska, vice Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień i vice Prezydent Miasta Łodzi Wiesława Zewald, a także oficerowie ukraińskiej Milicji goszczący w Łodzi na zaproszenie polskich kolegów.

 • Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej

  Data publikacji: 19.07.2010  Olsztyn

  Olsztyńscy policjanci, podinsp. Przemysław Polechoński oraz nadkom. Mariusz Kozłowski zdobyli tytuł dla Najsympatyczniejszej drużyny Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Turniej rozgrywany był w Turku. Startowało w nim 18 drużyn policyjnych, w tym reprezentanci CBA oraz Żandarmerii Wojskowej. Najlepszą ekipą okazała się drużyna z Poznania.

Wybierz Strony