Aktualności

 • Wzmocnienie kadrowe KGP w związku z Prezydencją

  Data publikacji: 30.11.2010  KGP

  W związku z intensyfikacją realizacji zadań związanych ze zbliżającym się terminem rozpoczęcia Przewodnictwa Polski w Radzie UE w II połowie 2011 roku, a także w związku z koniecznością wzmocnienia kadrowego poszczególnych komórek organizacyjnych Komendy Głównej Policji, Dyrektor Biura Międzynarodowej Współpracy poszukuje policjantów, którzy posiadają bardzo dobrą wiedzę w zakresie problematyki Unii Europejskiej, instytucji UE oraz procesu legislacyjnego, a także znajomość języka angielskiego oraz zainteresowani są współpracą międzynarodową Policji.

 • Certyfikat Europejskiej Kampanii w Sprawie Narkotyków dla PaT

  Data publikacji: 29.11.2010  KGP

 • Nowe ambulanse ruchu drogowego

  Data publikacji: 29.11.2010  KGP

  Do jednostek Policji w całym kraju trafią wkrótce 64 nowe furgony APRD, czyli Ambulanse Pogotowia Ruchu Drogowego. Wyposażone w specjalistyczny sprzęt samochody ułatwią pracę funkcjonariuszy przy zabezpieczaniu miejsc wypadków drogowych, co z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach.

 • Polsko - niemieckie ćwiczenia

  Data publikacji: 24.11.2010   Dolnośląskie

  22 i 24 listopada br. polscy i niemieccy policjanci sprawdzają wypracowane, wspólne procedury współdziałania na terenach przygranicznych. Program jest realizowany w ramach unijnego projektu „Transgraniczne procedury współdziałania”. Działania te mają na celu wypracowanie i doskonalenie metod współpracy policji dolnośląskiej i saksońskiej w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców przygranicznych miejscowości oraz turystów.

 • Nowa pozycja w naszej e-Bibliotece

  Data publikacji: 24.11.2010  

  "Wybrane czynności techniczno-kryminalistyczne podczas oględzin miejsc zdarzeń bez udziału technika kryminalistyki" to nowa pozycja dostępna w naszej e-Bibliotece. Praca, której autorami są wykładowcy ze Szkoły Policji w Pile, to pomocniczy materiał dydaktyczny skierowany przede wszystkim do policjantów służby kryminalnej, którzy przeprowadzają oględziny na miejscu zdarzenia. Książka dostępna jest w formie pliku pdf.

Wybierz Strony