Aktualności

 • Kolejna - 13. edycja konkursu „Policjant, który mi pomógł” rozstrzygnięta!

  Data publikacji: 30.06.2020  

  W bieżącym roku zorganizowana została już 13. edycja ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego przy współpracy z Biurem Prewencji KGP.

 • Mistrzowskie rozpoczęcie sezonu!

  Data publikacji: 30.06.2020   Wielkopolskie

 • Inspektor Jarosław Pasterski Komendantem Wojewódzkim Policji w Gorzowie Wlkp.

  Data publikacji: 29.06.2020   Lubuskie

  Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Mariusz Kamiński, na wniosek Komendanta Głównego Policji, powołał na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim inspektora Jarosława Pasterskiego.

 • Na czym polega służba psa w Policji?

  Data publikacji: 29.06.2020  

  Jakie rasy psów są szczególnie dedykowane do służby w Policji? Jakie szkolenie muszą przejść, by realizować wyznaczone zadania? Jakie zadania czekają je podczas służby? Jakimi cechami powinny się wyróżniać? Odpowiedzi na te pytania uzyskasz już dziś, oglądając drugi odcinek materiału, który polska Policja przygotowała wspólnie z kanałem HISTORY. Zapraszamy na nasze profile na Facebooku, Instagramie i YouTubie!

 • II Bieg Charytatywny

  Data publikacji: 26.06.2020  

  Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie serdecznie zaprasza do udziału w II Biegu Charytatywnym.Z powodu pandemii koronawirusa nie ma możliwości wspólnej rywalizacji jak to miało miejsce w ubiegłym roku. Mamy jednak nadzieję, że lubicie pomagać i bez względu na okoliczności podejmiecie wyzwanie.