Aktualności

 • Zmarł ks. kanonik Mirosław Dragiel - Kapelan Policji garnizonu mazowieckiego

  Data publikacji: 30.10.2020   Mazowieckie

  Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o nagłej śmierci ks. kanonika Mirosława Dragiela, który od wielu lat był kapelanem mazowieckich policjantów.

 • W hołdzie zmarłym i pomordowanym policjantom

  Data publikacji: 30.10.2020   Śląskie

  Zbliżający się Dzień Wszystkich Świętych jak co roku stał się okazją do złożenia kwiatów i zapalenia zniczy przed Grobem Policjanta Polskiego na terenie katowickiej komendy wojewódzkiej. W imieniu policjantów śląskiego garnizonu pamięć zmarłych uczcił Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. dr Krzysztof Justyński. W uroczystości wzięła również udział Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „Rodzina Policyjna 1939 r.” Teresa Bracka oraz reprezentujący Wojewodę Śląskiego gen. bryg. w st. spocz. dr Tomasz Miłkowski.

 • Czy wiesz, że ?

  Data publikacji: 30.10.2020  

  Czy wiesz, że kontrola osobista wykonywana przez policjanta jest szczegółowo opisana w prawie? (część III)

 • #WspólnieBezpieczni - Cyberbrzestępstwa w pandemii

  Data publikacji: 29.10.2020  

  Kończy się Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa 2020. Nasza świadomość zagrożeń w sieci wciąż rośnie! W pierwszym epizodzie policyjnego podcastu #WspólnieBezpieczni rozmawialiśmy m.in. o tym, jak sytuację pandemii wykorzystują internetowi przestępcy.

 • Policyjni muzycy w hołdzie walczącym z pandemią

  Data publikacji: 28.10.2020  

  Muzycy z Orkiestry Reprezentacyjnej Polskiej Policji wspólnie z 27 orkiestrami policyjnymi z 26 krajów oddali hołd wszystkim służbom medycznym i ratunkowym w akcie uznania za bohaterską pracę, którą wykonują co dzień w swoich krajach walcząc z pandemią na pierwszej linii. Orkiestry policyjne z różnych zakątków globu uczestniczyły w tym muzycznym spotkaniu, aby muzyką wyrazić wdzięczność całej ludzkości oraz by pokazać, że cały świat pozostaje zjednoczony w tej wspólnej walce.