Aktualności

 • Funkcjonariusz z komendy w Mielcu najlepszym "Policjantem Ruchu Drogowego 2018"

  Data publikacji: 30.06.2018   Podkarpackie

  Sierżant sztabowy Marcin Opałacz z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu okazał się najlepszym "Policjantem Ruchu Drogowego 2018". O ten tytuł przez dwa dni walczyło 22 funkcjonariuszy z wydziałów ruchu drogowego, którzy rywalizowali w sześciu konkurencjach.

 • Dziennikarze rywalizowali o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu

  Data publikacji: 30.06.2018   Opolskie

  Na co dzień uzbrojeni w mikrofony, kamery, aparaty i pióra. Tym razem jednak w rękach trzymali policyjnego Walthera P99 z pełnym magazynkiem. Przed nimi były 2 tarcze i zacięta rywalizacja o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu. Mowa tu o XVII Konkursie Strzeleckim dla Dziennikarzy. Zwyciężył faworyt, ale i nowicjusze wykazali się celnym okiem.

 • Pływacy dla Wacka

  Data publikacji: 30.06.2018   Mazowieckie

  W piątek 29 czerwca na warszawskim Kompleksie Basenów Rehabilitacyjnych „Muszelka” spotkali się mundurowi pływacy, którzy postanowili oddać cześć zmarłemu tragicznie w ubiegłym roku funkcjonariuszowi BOA KGP.

 • 11. edycja konkursu „Policjant, który mi pomógł” rozstrzygnięta!

  Data publikacji: 29.06.2018  

  W bieżącym roku zorganizowana została 11. edycja ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego przy współpracy z Biurem Prewencji KGP.

 • Patrol Roku 2018

  Data publikacji: 29.06.2018   Opolskie

  Sierż. szt. Grzegorz Szmigiel i sierż. Karol Zając z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie, zostali zwycięzcami turnieju "Patrol Roku 2018" na Opolszczyźnie. Do 2-dniowych zawodów stanęło 22 najlepszych patrolowców ze wszystkich komend powiatowych w naszym województwie. Funkcjonariusze rywalizowali między innymi na strzelnicy oraz na trasie biegu przełajowego. Policjanci, którzy zajęli I i II miejsce, będą reprezentować nasz garnizon podczas wrześniowych zawodów ogólnokrajowych w Słupsku.