Aktualności

 • Odznaki honorowe dla policyjnych weteranów (fotorelacja)

  Data publikacji: 29.05.2015  Bydgoszcz

  Podczas centralnych obchodów Dnia Weterana minister spraw wewnętrznych i komendant główny Policji wręczyli policyjnym weteranom odznaki honorowe „Za zasługi w działaniach poza granicami państwa".

 • Nowe akty prawne Komendanta Głównego Policji (maj 2015 r.)

  Data publikacji: 29.05.2015  

  W Elektronicznym Dzienniku Urzędowym Komendy Głównej Policji ukazały się nowe akty prawne podpisane przez Komendanta Głównego Policji.

 • VII Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych

  Data publikacji: 29.05.2015  Piła

  W dniach 1-2 czerwca br. szkoła Policji oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pile już po raz siódmy organizują Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji.

 • TOP 10 – najchętniej czytane artykuły i skrót wydarzeń (maj 2015 r.)

  Data publikacji: 29.05.2015  

  Przygotowaliśmy zestawienie najchętniej czytanych treści opublikowanych na naszym portalu w maju br. Zapraszamy do podsumowania miesiąca!

 • Odblaski w Polsce nie gwarantują bezpieczeństwa

  Data publikacji: 28.05.2015  

  90 proc. skontrolowanych przez Inspekcję Handlową akcesoriów odblaskowych nie spełnia wymogów formalnych i technicznych. Nie mają certyfikatów, nie dołączana jest do nich instrukcja obsługi, a co gorsze prawie 50 proc. z nich nie zapewnia pieszemu wystarczającej widoczności na drodze - alarmują eksperci.