Aktualności

 • Zapraszamy na Mistrzostwa Policji w Strzelaniu 2014

  Data publikacji: 30.04.2014  SP Katowice

  Już 31 maja 2014 roku w Szkole Policji w Katowicach odbędą się Mistrzostwa Policji w Strzelaniu. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objął Komendant Główny Policji. Termin zgłoszeń upływa 28 maja.

 • Piraci drogowi nie unikną mandatu w całej Unii

  Data publikacji: 30.04.2014  KGP

  Dziś wchodzą w życie przepisy znowelizowanej ustawy Prawo o ruchu drogowym. Mają one przede wszystkim ułatwić identyfikację piratów drogowych w państwach Unii Europejskiej. Będzie to możliwe dzięki obowiązkowej wymianie informacji o sprawcach wykroczeń drogowych.

 • ABW opublikowała raport za rok 2013

  Data publikacji: 29.04.2014  ABW

  ABW opublikowała raport ze swojej działalności za rok 2013. Dowiemy się z niego m.in. o tym w jakich obszarach działa ABW, na co wydaje przyznany budżet, z kim współpracuje, w jakich projektach bierze udział oraz w jaki sposób komunikuje się z społeczeństwem. Zapraszamy do lektury!

 • Jest nowy szef Rządowego Centrum Bezpieczeństwa

  Data publikacji: 29.04.2014  MSW

  Dotychczasowy Zastępca Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej Janusz Skulich został nowym szefem Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Wniosek o jego powołanie skierował do Premiera Minister Spraw Wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz.

 • Rusza nabór na oficerów łącznikowych siatkarskich drużyn narodowych

  Data publikacji: 29.04.2014  KGP

  W związku z organizacją w Polsce Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn 2014 zaistniała potrzeba wyłonienia wśród policjantów oficerów łącznikowych akredytowanych przy reprezentacjach siatkarskich mężczyzn, które będą przebywać na terytorium naszego kraju.