Aktualności

 • Nagrody wojewody dla wyróżnionych policjantów

  Data publikacji: 18.06.2009  Radom

  Nagrody finansowe czterem policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach oraz dwóm laureatom ogólnopolskiego konkursu na Najlepszego Policjanta Ruchu Drogowego w Polsce z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu wręczył Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki.

 • Zawody strzeleckie policjantów z koszalińskiego garnizonu

  Data publikacji: 18.06.2009  Koszalin

  Wczoraj odbyły się zawody strzeleckie policjantów z koszalińskiego garnizonu. Jak co roku do rywalizacji stanęli nie tylko najlepsi strzelcy, ale i ci funkcjonariusze, którzy chcieli „sprawdzić swoje oko”.

 • Policja odchudza budżet

  Data publikacji: 15.06.2009  

  Niektórym wydaje się, że w kryzysie budżetówka trzyma się mocno. Błąd. Zaciskanie pasa czeka wszystkich, również policję. Jej budżet na 2009 r. to wyzwanie, bo jest zaledwie połową zeszłorocznego. Ustawa budżetowa przewidziała wydatki rzeczowe dla Policji na poziomie 961 mln zł, ale po odliczeniu rządowych ograniczeń i zobowiązań z 2008 r. - jest to już tylko 672 mln zł. - Zmieścimy się w budżecie, choć może boleć - zapowiada Andrzej Trela, zastępca komendanta głównego Policji.

 • Policjanci biorą udział w szkoleniach

  Data publikacji: 04.06.2009  Opole

  Policjanci z Opolszczyzny szkolą się w ramach drugiego już projektu realizowanego przez Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej. Funkcjonariusze mogą korzystać m.in. z kursów językowych, kursu informatycznego czy zarządzania zasobami ludzkimi z elementami prawa. Szkolenia trwać będą do końca czerwca 2010 roku.

 • "Korony maratonów polskich" dla policjanta z Oleśnicy

  Data publikacji: 04.06.2009  Oleśnica

  Choć ukończył już 50 lat, zdobył w biegach maratońskich odznakę "Korony maratonów polskich". Mowa o policjancie z oleśnickiej komendy powiatowej asp. sztab. Janie Mandacie. W naszym kraju wyróżnienie takie posiada tylko nieco ponad 200 osób.

Wybierz Strony