Aktualności

 • V regaty żeglarskie w klasie OMEGA

  Data publikacji: 26.05.2009  Wrocław

  W weekend na Jeziorze Sławskim odbyły się regaty żeglarskie w klasie OMEGA. Uczestnikami regat byli funkcjonariusze Policji, Straży Pożarnej i Straży Granicznej. Załogi rywalizowały o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu oraz Przewodniczącego NSZZ Policjantów we Wrocławiu.

 • Wygrał projekt KWP w Gorzowie Wlkp.

  Data publikacji: 19.05.2009  Gorzów Wlkp.

  Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. zajęła pierwsze miejsce w konkursie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet V Dobre Rządzenie. Jest to pierwszy projekt na kwotę ponad 2 milionów złotych, którego realizacja rozpocznie się w IV kwartale bieżącego roku.

 • Eliminacje wojewódzkie konkursu "Policjant Ruchu Drogowego 2009"

  Data publikacji: 15.05.2009  KGP

  Trwają eliminacje wojewódzkie do konkursu "Policjant Ruchu Drogowego 2009". Dwóch najlepszych policjantów (I i II miejsce) będzie reprezentowało swoje województwa podczas ogólnopolskiego finału, który odbędzie się na początku czerwca br. w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

 • Konkurs fotograficzny KWP w Olsztynie z okazji 90 rocznicy powstania Policji polskiej

  Data publikacji: 13.05.2009  Olsztyn

  Konkurs ma charakter zamknięty. Uczestniczyć w nim mogą policjanci i pracownicy cywilni Policji. Organizatorem konkursu jest Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie.

 • Akcja oddawania krwi - propozycja dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych

  Data publikacji: 11.05.2009  KGP

  W czerwcu w porozumieniu z Zarządem Rejonowym Praga Południe planowane jest przeprowadzenie jednodniowej akcji poboru krwi (4 czerwca). Oddawanie krwi będzie możliwe w ruchomym punkcie umiejscowionym przy ul. Wiśniowej 58. Zapraszamy chętnych do udziału w tej akcji. W związku z kwestiami organizacyjnymi prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny z Robertem Dąbrowskim. Nr tel: 148-84 lub 794089728.