Finał Szlachetnej Paczki!

Data publikacji: 15.12.2014

W weekend 13-14 grudnia wolontariusze projektu Szlachetna Paczka przekazali rodzinom świąteczne prezenty. Nasza rodzina – matka samotnie wychowująca trzech chłopców – otrzymała od nas aż 15 paczek i 2,5 tony węgla!

W naszej przesyłce znalazły się produkty żywnościowe, środki czystości, pomoce szkolne, bardzo dużo kosmetyków i słodyczy. Udało nam się również spełnić marzenia mamy i chłopców.

 

  • W magazynie Szlachetnej Paczki
    W magazynie Szlachetnej Paczki
  • Gotowi na finał!
    Gotowi na finał!
  • Nasze prezenty
    Nasze prezenty

Drogie koleżanki i koledzy!

Stanowimy szlachetny zespół ludzi gotowych do pomocy, o czym zdążyliśmy się przekonać. Korzystając z okazji, chcielibyśmy podziękować za okazane zrozumienie i pomoc rodzinie, która dzięki Waszym dobrym sercom otrzymała prezenty, na które nie mogłaby sobie pozwolić. Dziękujemy również koordynatorom akcji w Komendzie Głównej Policji – za trud i bezinteresowne zaangażowanie w przeprowadzenie tego szlachetnego dzieła.

Dziękujemy!

Czytaj także:

  

Podczas XIV finału Szlachetnej Paczki wolontariusze dostarczyli pomoc do 19 580 potrzebujących rodzin - osób starszych, samotnych, rodzin wielodzietnych, czyli do około 76 746 osób. Łączna wartość pomocy przekroczyła 41 mln złotych!