Z pomocą dla Moniki

Data publikacji: 16.02.2021

Na kadrę Centrum Szkolenia Policji w Legionowie można liczyć zawsze, kiedy ktoś potrzebuje pomocy. Z satysfakcją przyjęliśmy wiadomość, że inni wierząc w nasze serca nominowali nas do akcji „Kilometr dla Moniki”.

Ideą challenge’u jest uzbieranie jak najwyższej kwoty dla Moniki, która została poszkodowana w wypadku drogowym. 28-letnia mieszkanka powiatu wielickiego jest siostrą policjanta z Komisariatu Policji w Gdowie. Ponieważ koszty leczenia przewyższają możliwości finansowe rodziny, Komendant Powiatowy Policji w Wieliczce zainicjował challenge pod nazwą ,,Kilometr dla Moniki’’.

Do tego szlachetnego przedsięwzięcia bez wahania włączyli się funkcjonariusze oraz pracownicy CSP, a swoje wielkie serce okazali również słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na kosztowne leczenie, a także rehabilitację  Moniki za pośrednictwem SIĘ POMAGA- MONIKA DURAK.

Zastępca Komendant CSP insp. Marcin Szyndler przekazał podziękowania za nominację Wyższej Szkole Policji w Szczytnie i zaprosił do tej charytatywnej sztafety następujące jednostki:

  • Odział Prewencji Policji w Warszawie,
  • Wydział Doskonalenia Zawodowego KSP.

(CSP w Legionowie)

Film Z pomocą dla Moniki

Pobierz plik Z pomocą dla Moniki (format mp4 - rozmiar 25.75 MB)

Pliki do pobrania