Informacyjny Serwis Policyjny

Policja bez dyskryminacji - poradnik

Zamieszczony Data publikacji 25.04.2013
Komenda Stołeczna Policji w latach 2011 - 2013 uczestniczyła w projekcie bułgarskiej Policji pn. "Europejska Policja a prawa człowieka" w ramach programu Unii Europejskiej ISEC. Efektem tej współpracy było między innymi opracowanie przez koordynatorów projektu, poradnika pn. "Policja bez dyskryminacji".

 

Z początkiem 2013 roku, na konferencji podsumowującej projekt, bułgarscy partnerzy przekazali kolegom i koleżankom ze Stołecznej Policji publikację, w celu jej szerokiego wykorzystania w działaniach edukacyjnych. Jest to bardzo przydatny poradnik, który poprzez pokazanie uniwerslaności zasad działania Policji w demokratycznych państwach prawa, wskazauje na bardzo ciekawe rozwiązania metodyczne i wyposażony jest w bogaty materiał merytoryczny.

Do sięgnięcia do tej literatury oraz wyciągnięcia z niej jak najwięcej wiedzy i nabycia nowych umiejętności zachęcają Państwa:

mł. insp. dr Bogusława Bogacka - Osińska - Pełnomocniczka Komendanta Stołecznego Policji ds. Ochrony Praw Człowieka (uczestniczka projektu) oraz mł. insp. Krzysztof Łaszkiwicz - Pełnomocnik Komendanta Głównego Policji ds. Ochrony Praw Człowieka.

Życzymy przyjemnej lektury!

Duże podziękowania należą się kierownictwu Komendy Stołecznej Policji za wilelkie zrozumienie dla dzielenia się wiedzą z całym środowiskim policyjnym.

Czytaj poradnik:

 

 

Pliki do pobrania

 
Tagi:
powrót
drukuj