Informacyjny Serwis Policyjny
 • Najlepszy z wojowników

  Zamieszczony 12.11.2019   Świętokrzyskie

  St. sierż. Maciej Sikoński, który na co dzień pełni służbę w Komisariacie Policji III w Kielcach, kolejny raz wykazał się zawziętością i sercem do walki. W minioną sobotę w Siedlcach podczas Międzynarodowego Turniej Karate Kyodokyokushin Polish Cup 2019 wywalczył mistrzowski pas.

  Czytaj całość

 • Życzenia Komendanta Głównego Policji z Okazji Święta Służby Cywilnej

  Zamieszczony 11.11.2019  

  Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk z okazji Święta Służby Cywilnej dziękuje wszystkim pracownikom Policji za sumienną i rzetelną pracę na rzecz polskiej Policji.

  Czytaj całość

 • Dar polskiej krwi w Kosowie

  Zamieszczony 08.11.2019  

  Funkcjonariusze XXX rotacji Jednostki Specjalnej Polskiej Policji w Kosowie 7 listopada 2019 r. wzięli udział w akcji honorowego oddawania krwi na rzecz szpitala w Mitrovicy Północnej.

  Czytaj całość

 • Turniej strzelecki dziennikarzy o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku

  Zamieszczony 07.11.2019   Podlaskie

  Na co dzień podążają za informacją z mikrofonami, kamerami, aparatami. Tym razem w zupełnie innej roli. Mowa o dziennikarzach z Podlasia. Zaprosiliśmy ich na policyjną strzelnicę. Tam, pod okiem instruktorów, rywalizowali o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku oddając strzały do tarcz z pistoletu maszynowego PM-98. W kwalifikacji indywidualnej bezkonkurencyjnym okazał się Adrian Kuźmiuk z Kuriera Porannego, natomiast drużynowo zwyciężyli Patryk Wojtczuk i Paweł Dąbrowski z portalu "Wysokomazowiecki24".

  Czytaj całość

 • Międzynarodowa konferencja kobiet w Policji, Toledo 6-8 listopada 2019

  Zamieszczony 07.11.2019  

  Dnia 6 listopada 2019 roku, odbyła się inauguracja organizowanej w Toledo Międzynarodowej Konferencji Kobiet w służbach policyjnych, zorganizowanej przez Policía Nacional. Rangę wydarzenia podkreśla fakt, iż jej otwarcia dokonał sam król Hiszpanii J.W. Filip VI.

  Czytaj całość

Wybierz Strony