Informacyjny Serwis Policyjny
 • 6. Bieg Służb Mundurowych w Rzgowie

  Zamieszczony 23.03.2018   Wielkopolskie 

  Czytaj całość

 • "Bezpieczny Senior" - edycja 2018

  Zamieszczony 23.03.2018   Podkarpackie 

  Wczoraj w ramach akcji pod nazwą „Bezpieczny Senior ” – edycja 2018, policjanci Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej w Rzeszowie oraz Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie przeprowadzili zajęcia warsztatowe z seniorami z powiatu krośnieńskiego. Funkcjonariusze opowiadali uczestnikom między innymi o sposobach unikania zagrożeń, sytuacjach kryzysowych, podstawowych elementach samoobrony i zasadach udzielania pomocy przedmedycznej. A wszystko po to, aby zwiększyć bezpieczeństwo osób starszych.

  Czytaj całość

 • XV EDYCJA DNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Z PODLASKIMI POLICJANTAMI

  Zamieszczony 23.03.2018   Podlaskie wideo

  Na czym polega praca policjantów na co dzień, dlaczego jest to służba i czy warto nimi zostać … to jedynie część z wielu tematów, które zostały omówione w trakcie spotkania ze słuchaczami odwiedzającymi jedną z jednostek Policji podczas XV edycji "Dnia Przedsiębiorczości".

  Czytaj całość

 • JEDEN CEL, WSPÓLNE DOBRO – DZIAŁANIA ZGRYWAJĄCE ODDZIAŁY PREWENCJI

  Zamieszczony 22.03.2018   Lubuskie wideo

  Sezon imprez masowych, sportowych i okolicznościowych zbliża się wielkimi krokami. O ich bezpieczny przebieg będą dbały lubuskie oddziały prewencji, które w czwartek (22 marca) doskonaliły swoje umiejętności na płycie lotniska w Babimoście. Kilkugodzinne szkolenie dla mundurowych z Nieetatowych Oddziałów Policji i Samodzielnych Pododdziałów Prewencji Policji koordynował Sztab Policji KWP w Gorzowie Wlkp.

  Czytaj całość

 • Oddali cząstkę siebie innym. Strzeleccy policjanci „spoKREWnieni służbą”

  Zamieszczony 22.03.2018   Lubuskie wideo

  Strzeleccy policjanci włączyli się do ogólnokrajowej kampanii pn. „SpoKREWnieni służbą”, oddając w ten sposób hołd żołnierzom wyklętym. Oprócz wymiaru symbolicznego, dzięki mundurowym zebrano kilkanaście litrów krwi, która będzie służyć osobom, które jej najbardziej potrzebują. Zbiórka krwi cieszyła się bardzo dużym powodzeniem dzięki Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa w Zielonej Górze, które udostępniło mobilny punkt poboru krwi.

  Czytaj całość