Informacyjny Serwis Policyjny
 • SZKOLENIE PRZEWODNIKÓW I PSÓW SŁUŻBOWYCH

  Zamieszczony 22.03.2019  B Podlaskie

  Przewodnicy psów służbowych garnizonu podlaskiego wraz z psami służbowymi szkolili się na terenie Ogrodu Pałacu Branickich w Białymstoku. Wszystko po to, aby skuteczniej wykonywać swoją codzienną służbę.

  Czytaj całość

 • Ślubowali w obecności Ministra i Komendanta Głównego Policji

  Zamieszczony 19.03.2019   Śląskie

  Szeregi Śląskiej Policji zasiliło 100 nowych stróżów prawa, którzy z powodzeniem przeszli wszystkie etapy postępowania rekrutacyjnego. Wczoraj w Oddziale Prewencji Policji w Katowicach odbyło się ich uroczyste ślubowanie. Rotę ślubowania przyjął od nowo przyjętych mundurowych Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński w obecności Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachima Brudzińskiego oraz Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka. Wkrótce młodzi policjanci rozpoczną szkolenie podstawowe, by po jego ukończeniu służyć społeczeństwu.

  Czytaj całość

 • Gramy, licytujemy, pomagamy – policjanci charytatywnie dla Oktawiana i Kuby

  Zamieszczony 12.03.2019   Lubuskie

  Lubuscy policjanci aktywnie włączyli się w pomoc dla 13-letniego Oktawiana i jego 12-letniego kolegi ze szkoły, Kuby. 21 marca, w jednej z gorzowskich szkół podstawowych odbędzie się charytatywny mecz siatkówki, w którym wezmą udział policjanci, nauczyciele i rodzice. Oprócz sportowych zmagań swój sprzęt pokażą lubuscy stróże prawa, a na świątecznym kiermaszu będzie można wylicytować książki, maskotki, gry, obrazy czy inne ciekawe przedmioty. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony będzie na leczenie Oktawiana i Kuby.

  Czytaj całość

 • W sercach naszych trwać będziesz na zawsze

  Zamieszczony 11.03.2019   Mazowieckie

  Mszą świętą żałobną w kościele św. Wojciecha w Warszawie pożegnaliśmy dziś naszego kolegę - Zastępcę Dowódcy Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Warszawie. W uroczystości, zorganizowanej zgodnie z policyjnym ceremoniałem, wzięła udział najbliższa rodzina i znajomi, zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinsp. Kamil Bracha i mł. insp. Tomasz Szymański, Zastępca Komendanta Stołecznego Policji mł. insp. Krzysztof Smela, kierownictwo stołecznej Policji oraz koleżanki i koledzy z pracy. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji uhonorował pośmiertnie Piotra Brzezinkę złotą odznaką „Zasłużony Policjant” oraz awansował go na stopień - młodszego inspektora Policji.

  Czytaj całość

 • Szanowne Panie, Policjantki i Pracownice Policji!

  Zamieszczony 08.03.2019  

  Czytaj całość

Wybierz Strony