Informacyjny Serwis Policyjny
 • Gala finałowa VI edycji SZTUKI WYBORU

  Zamieszczony 17.11.2017   Kujawsko-pomorskie 

  Dzień 16 listopada 2017r. był kulminacyjnym punktem VI edycji programu edukacyjno-alternatywnego SZTUKA WYBORU, którego tegoroczna odsłona nosiła nazwę „Kamera! Akcja Reakcja!”.

  Czytaj całość

 • Nigdy nie wiesz, komu ustępujesz

  Zamieszczony 17.11.2017   Śląskie wideo

  Za nami kolejna, zimowa odsłona kampanii śląskiej drogówki „Przejście oddaj pieszym”. W trosce o bezpieczeństwo przechodniów, akcję wsparli znani sportowcy. Na ulicach Zabrza piłkarze lidera ekstraklasy - Górnika Zabrze, w obecności policjantów, osobiście apelowali do kierowców o szczególną uwagę na pieszych. Wydarzeniu towarzyszyło wiele niespodzianek.

  Czytaj całość

 • Uroczysta gala z okazji Święta Służby Cywilnej

  Zamieszczony 17.11.2017   Mazowieckie 

  Z okazji Święta Służby Cywilnej Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu zorganizowała uroczystą galę. Była to doskonała okazja do podziękowań dla pracowników Policji garnizonu mazowieckiego i wręczenia im odznaczeń oraz wyróżnień. W uroczystości wzięła udział Przewodnicząca Krajowej Komisji Wykonawczej NSZZ Pracowników Policji Małgorzata Lewicka, Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz, Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu insp. Tomasz Michułka oraz inni goście.

  Czytaj całość

 • Święto Pracowników Policji w KSP

  Zamieszczony 17.11.2017   Mazowieckie 

  Z okazji Święta Służby Cywilnej przypadającego na 11 listopada dziś w Komendzie Stołecznej Policji już po raz dziewiąty odbyła się uroczystość honorująca wszystkich cywilnych pracowników naszej jednostki. Z tej okazji Szef Służby Cywilnej Dobrosław Dowiat-Urbański oraz p.o. Komendanta Stołecznego Policji nadinsp. Paweł Dobrodziej nagrodzili 101 pracowników cywilnych garnizonu stołecznego.

  Czytaj całość

 • Policjanci działali wobec zatrzymanych z zachowaniem ich godności osobistej

  Zamieszczony 17.11.2017    

  W związku z nieprawdziwymi doniesieniami prasowymi Komenda Główna Policji stanowczo zaprzecza jakoby miało dojść do działań sprzecznych z prawem. W trakcie czynności dokonywanych w Komendzie Rejonowej Policji III w Warszawie obecni byli adwokaci. Nikt z zatrzymanych mimo przysługującego im prawa oraz wsparcia będących na miejscu adwokatów, nie wniósł żadnych zastrzeżeń do protokołów zatrzymań i protokółów przeszukań. Przedstawiona w mediach relacja jest nieprawdziwa i stanowi nieuprawnioną próbę wywarcia presji oraz zwrócenia na siebie uwagi.

  Czytaj całość