Informacyjny Serwis Policyjny
 • Policyjne pamiątki dla Centrum Weterana

  Zamieszczony 25.05.2018  

  25 maja 2018 r., w Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa MON przy ul. Puławskiej 6a, nastąpiło uroczyste przekazanie policyjnych pamiątek w postaci manekina w pełnym policyjnym umundurowaniu wyjściowym z emblematami uczestnika misji. Od tego momentu eksponaty będą stanowiły stały element ekspozycji poświęconej misjom znajdującej się w części muzealnej Centrum.

  Czytaj całość

 • Polscy policjanci obronili tytuł Mistrzów Świata

  Zamieszczony 25.05.2018  

  W dniach 17 - 20 maja 2018 r. w Vila-seca na południu Hiszpanii odbył się XV Mistrzostwa Świata Policji w Piłce Nożnej Drużyn Siedmioosobowych. Występująca w roli obrońcy tytułu sprzed roku reprezentacja polskiej Policji pokazała się z najlepszej strony ponownie sięgając po trofeum.

  Czytaj całość

 • Ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy - i Ty możesz zostać policjantem

  Zamieszczony 25.05.2018   Dolnośląskie

  W Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i w podlaskim garnizonie Policji odbyła się dzisiaj uroczystość ślubowania nowo przyjętych policjantów i policjantek. Zanim jednak młodzi adepci będą mogli wesprzeć w codziennej służbie swoich starszych kolegów, czeka ich kilkumiesięczne szkolenie w jednej ze szkół policyjnych.

  Czytaj całość

 • NOWI POLICJANCI W SZEREGACH PODLASKIEGO GARNIZONU POLICJI

  Zamieszczony 25.05.2018   Podlaskie

  9 nowych policjantów wstąpiło w szeregi podlaskiego garnizonu Policji. Dziś ślubowali „Strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia…”. Rotę ślubowania od funkcjonariuszy przyjął I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Kumpiałowski.

  Czytaj całość

 • W wypadku zginął policjant na służbie. Cześć Jego pamięci!

  Zamieszczony 25.05.2018   Warmińsko-mazurskie

  Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego kolegi - st. sierż. Piotra Nowaka z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Policjant zginął na służbie w wypadku drogowym, gdy wspólnie z kolegą z patrolu jechali radiowozem, żeby przeprowadzić kontrolę autobusu. Drugi z policjantów został ranny i trafił do szpitala. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia są szczegółowo wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratora. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia składa kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Głównej Policji.

  Czytaj całość

Wybierz Strony