Informacyjny Serwis Policyjny
 • ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z RODZINAMI POLEGŁYCH POLICJANTÓW

  Zamieszczony 12.12.2019   Podlaskie

  Jak co roku członkowie i podopieczni Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach spotkali się na wspólnej Wigilii. W uroczystości wziął udział I Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku młodszy inspektor Jacek Kumpiałowski. Były życzenia, łamanie się opłatkiem oraz Święty Mikołaj i prezenty.

  Czytaj całość

 • Pojedynek na melodie

  Zamieszczony 11.12.2019  

  7 grudnia br. w specjalnym odcinku programu „Jaka to melodia” stanęły naprzeciw siebie drużyny Policji i Straży Granicznej. Na co dzień służby ściśle współpracujące ze sobą, tym razem rozegrały pojedynek na melodie i wiedzę muzyczną.

  Czytaj całość

 • Kobieca energia w Policji

  Zamieszczony 11.12.2019   Śląskie

  W ubiegłym tygodniu w auli komendy wojewódzkiej odbyła się czwarta edycja eventu ,,Kobieca energia w Policji”. Blisko 300 pań spotkało się, aby porozmawiać o zdrowiu, wyglądzie, finansach i realizacji własnych marzeń. Była to również okazja do wymiany doświadczeń i odkrycia w sobie nowych pokładów energii.

  Czytaj całość

 • Lublin: III miejsce dla st. sierż. Mateusza Koczmary w Pucharze Europy Karate Kyokushin

  Zamieszczony 11.12.2019   Lubelskie

  St. sierż. Mateusz Koczmara zajął III miejsce w Pucharze Europy Karate Kyokushin. Zawody odbyły się w Mińsku na Białorusi. Policjant na co dzień pełni służbę w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie. W swojej karierze sportowca brał wielokrotnie udział w zawodach zajmując czołowe miejsca, m.in. w Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski Regionu Wschodniego, Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach i Pucharze Europy.

  Czytaj całość

 • Uroczysta Gala Policyjnych Związkowców

  Zamieszczony 11.12.2019  

  W siedzibie Biura Edukacji Historycznej – Muzeum Policji KGP odbyło się spotkanie członków Zarządu Głównego NSZZ Policjantów z osobami wspierającymi propagowanie sportu w Polskiej Policji oraz organizację policyjnych uroczystości, prezentowanych z okazji 100-lecia powstania formacji. Przybyli na nie: Andrzej Kraśnicki – Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Zbigniew Boniek – Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Maciej Sawicki – Sekretarz Generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej, Andrzej Supron – Prezes Polskiego Związku Zapaśniczego, Andrzej Strejlau – selekcjoner Reprezentacji Polski.

  Czytaj całość

Wybierz Strony