Informacyjny Serwis Policyjny
 • Bieg z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państwowej

  Zamieszczony 22.05.2019  

  Czytaj całość

 • Sportowe sukcesy mazowieckich policjantów

  Zamieszczony 21.05.2019   Mazowieckie

  W miniony weekend dwa złote medale i jeden srebrny zdobył podczas Mistrzostw Europy w kulturystyce st. sierż. Patryk Błocki, na co dzień pracujący jako „patrolowiec” w Komisariacie Policji w Raciążu. Patryk startował w trzech kategoriach. W dwóch zdobył tytuł Mistrza Europy. Kolejny duży sukces sportowy odniósł sierż. Daniel Zaręba policjant z Komendy Policji w Ostrołęce. Funkcjonariusz brał udział Pucharze Polski Federacji WAK -1F w Kickboxingu. W finale okazał się najlepszy zdobywając złoty medal i stanął na zasłużonym podium.

  Czytaj całość

 • O etosie służby w formacjach policyjnych na konferencji "Policja Państwowa - inspiracja i wzór w służbie państwu i jego obywatelom”

  Zamieszczony 21.05.2019   Podlaskie

  Wczoraj, w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. prof. Bronisława Geremka w Suwałkach odbyła się konferencja pod patronatem Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji "Policja Państwowa - inspiracja i wzór w służbie państwu i jego obywatelom”. W spotkaniu uczestniczyli między innymi Sekretarz Stanu w MSWiA Jarosław Zieliński, Komendant Główny Policji generalny inspektor Jarosław Szymczyk, Komendant – Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie dr hab. inspektor Marek Fałdowski, I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku młodszy inspektor Jacek Kumpiałowski oraz wykładowcy WSPol, Uniwersytetu Jagiellońskiego i Państwowej Szkoły Zawodowej w Suwałkach, a także licznie zaproszeni goście.

  Czytaj całość

 • Szkolenie CEPOL w WSPol

  Zamieszczony 20.05.2019  

  Czytaj całość

 • Rusza trzecia edycja ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej „KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ”

  Zamieszczony 20.05.2019  

  Ładna pogoda oraz ciepłe dni zachęcają do spędzania wolnego czasu na powietrzu, jak również do rekreacji w wodzie i nad wodą. W takim okresie dochodzi niestety do większej liczby utonięć. By zapobiegać tego typu wypadkom podczas finału VI Ogólnopolskich Zawodów Funkcjonariuszy Policji w Ratownictwie Wodnym w dniu 17 maja br., który odbył się we Wrocławiu, Zastępca Komendanta Głównego Policji, mł. insp. Tomasz Szymański zainaugurował trzecią ogólnopolską edycję akcji informacyjno - edukacyjnej pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

  Czytaj całość

Wybierz Strony