Informacyjny Serwis Policyjny
 • Wojewódzkie Eliminacje XXV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji

  Zamieszczony 13.07.2018   Pomorskie

  Czytaj całość

 • W wypadku zginął policjant na służbie. Cześć Jego pamięci!

  Zamieszczony 13.07.2018   Kujawsko-pomorskie

  Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi - mł.asp. Marka Mieczkowskiego z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie. Policjant zginął w wypadku drogowym pełniąc służbę na motocyklu. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia są szczegółowo wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratora. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składa Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk.

  Czytaj całość

 • Obchody Święta Policji w WSPol

  Zamieszczony 12.07.2018   Warmińsko-mazurskie

  24 lipca to data szczególna dla polskiej Policji. Dokładnie tego dnia 99 lat temu została powołana Policja Państwowa. Uroczyste obchody Święta Policji w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie obchodzone razem z Komendą Powiatową Policji w Szczytnie miały miejsce 12 lipca 2018 r.

  Czytaj całość

 • Odgwiżdż koniec gry dla najbardziej poszukiwanych uciekinierów w Europie

  Zamieszczony 12.07.2018  

  Właśnie wtedy, gdy wydawało Ci się, że po półfinałach będzie brakować piłki nożnej, a już tylko europejskie drużyny pozostaną w turnieju, europejskie organy ścigania rozpoczynają własną konkurencję. Dwudziestu pięciu niebezpiecznych przestępców uciekających przed policją weszło do Pucharu Najbardziej Poszukiwanych w Europie, aby stać się tak znanymi, jak niektórzy z prawdziwych graczy. Im więcej ludzi widzi ich twarze, tym większe są szanse, że zostaną aresztowani. Piłka w grze!

  Czytaj całość

 • Zamość: I miejsce w Mistrzostwach Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB

  Zamieszczony 12.07.2018   Lubelskie

  Policjanci z zamojskiej komendy podczas II Mistrzostw Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB w klasyfikacji drużynowej zajęli I miejsce. To nie koniec sukcesów naszych kolegów, w kategorii kobiet st. post. Monika Mazur wywalczyła bowiem II miejsce, natomiast w kategorii mężczyzn jako pierwszy do mety dojechał sierż. Radosław Wasilewski. Dumni ze sportowych osiągnięć naszych kolegów życzymy dalszych kolarskich sukcesów.

  Czytaj całość

Wybierz Strony