Ekspert sekcji do spraw Zakupów Umundurowania Wydziału Koordynacji Gospodarki Kwatermistrzowskiej BLP KGP

Informacja o wolnym stanowisku eksperta sekcji do spraw Zakupów Umundurowania Wydział Koordynacji Gospodarki Kwatermistrzowskiej w Biurze Logistyki Policji KGP na stanowisku eksperta.

STANOWISKO: ekspert (stanowisko policyjne);

KOMÓRKA ORGANIZACYJNA KGP: Sekcja do spraw Zakupów Umundurowania Wydział Koordynacji Gospodarki Kwatermistrzowskiej BLP KGP;

CEL ISTNIENIA STANOWISKA PRACY: Realizacja zadań w zakresie opracowywania dokumentacji technicznej na przedmioty umundurowania i wyposażenia specjalnego Policji oraz dokonywanie zakupów w przedmiotowej tematyce.

GŁÓWNE ZADANIA REALIZOWANE NA STANOWISKU PRACY:

  • opracowywanie dokumentacji technicznej na przedmioty umundurowania i wyposażenia specjalnego we współpracy z wyspecjalizowanymi podmiotami, jednostkami badawczymi i instytucjami naukowymi w zakresie wdrożenia w Policji nowych rozwiązań konstrukcyjno-materiałowych i wzorów przedmiotów zaopatrzenia mundurowego i wyposażenia specjalnego;
  • opracowywanie zamówień oraz wniosków o wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na umundurowanie i wyposażenie specjalne na potrzeby policjantów komórek organizacyjnych KGP i jednostek organizacyjnych Policji w oparciu o zapytania ofertowe i rozpoznanie rynku;
  • dokonywanie odbiorów jakościowo-ilościowych realizowanych dostaw umundurowania i wyposażenia specjalnego w celu potwierdzenia zgodności dostawy towaru z wymaganiami technicznymi określonymi w zawartych umowach;
  • opracowywanie analiz z zakresu gospodarki mundurowej w szczególności dotyczącej realizacji zakupów przedmiotów umundurowania oraz związanych z unifikacją i modernizacją;
  • monitorowanie oceny użytkowej przedmiotów zaopatrzenia mundurowego wprowadzonego do użytkowania w celu poprawy jakości i funkcjonalności umundurowania;
  • archiwizowanie posiadanej i wytworzonej dokumentacji służbowej.

WYMAGANIA FORMALNE: określone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 16 grudnia 2022 r. w sprawie wymagań w zakresie wykształcenia, kwalifikacji zawodowych i stażu służby, jakim odpowiadają policjanci na stanowiskach komendantów Policji i innych stanowiskach służbowych (Dz. U. r. 2022, poz. 2761);

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  • umiejętności: prognozowania, rozwiązywania problemów, prowadzenia negocjacji, organizacji pracy własnej i w zespole, szybkiego działania.

Szczegółowych informacji udziela:

mł. insp. Edyta Szwed  Naczelnik Wydziału Koordynacji Gospodarki Kwatermistrzowskiej

Biura Logistyki Policji Komendy Głównej Policji tel. 72 123 16, kom. 664 461 136

W przypadku zainteresowania podjęciem służby na stanowisku oferty (CV zawierające informacje o dotychczas zajmowanym stanowisku oraz zakresie realizowanych czynności) należy przesyłać w formie elektronicznej na adres: edyta.szwed@policja.gov.pl