Aktualności

 • Bezpieczny weekend majowy

  Data publikacji: 30.04.2020  

  Zmieniające się w ostatnich dniach zasady dotyczące możliwości przemieszczania się, sprzyjająca aura i wydłużony weekend majowy mogą mieć wpływ na wzmożony ruch pojazdów oraz pieszych na polskich drogach. Wśród użytkowników dróg należy spodziewać się większej liczby kierujących jednośladami, w tym korzystających z rozpoczętego sezonu motocyklistów. W trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego policjanci będą egzekwować od kierujących pojazdami m.in. przestrzegania ograniczeń prędkości i właściwego zachowania wobec niechronionych uczestników ruchu.

 • Wzajemna solidarność niebieskich mundurów w walce o życie kolegi

  Data publikacji: 29.04.2020   Łódzkie

  Brzezińscy i koluszkowscy policjanci oraz pracownicy cywilni wykazują się solidarnością i determinacją podczas niesienia pomocy dla kolegi, który walczy o życie. Od kilku dni stawiają się w punktach krwiodawstwa, aby oddać krew dla rannego w wypadku policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach. Liczy się każda kropla a mundurowi z powiatów ościennych, którzy na co dzień współpracują, wykazali się solidarnością i wzajemnym wsparciem w tym trudnym czasie.

 • Zbiórka krwi dla naszego kolegi

  Data publikacji: 28.04.2020   Łódzkie

  PILNIE potrzebna krew dla funkcjonariusza, który uległ wypadkowi. Nasz kolega został ciężko ranny po tym, jak wjechał w niego pijany kierowca. Krew można oddawać w każdym punkcie poboru krwi, ze wskazaniem dla "PRZEMYSŁAWA HEJCHMANA - grupa krwi B RH +, Szpital im. Kopernika w Łodzi, Oddział Ratunkowy". Liczymy na Waszą pomoc i wsparcie naszej akcji

 • Pamięci podkomisarza Piotra Molaka

  Data publikacji: 24.04.2020  

  W siedzibie Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji „BOA” 24 kwietnia 2020 roku uczczono pamięć podkom. Piotra Molaka, który 24 lata temu zginął na służbie w wyniku eksplozji ładunku wybuchowego podłożonego na stacji paliw w Warszawie.

 • Nie ma zgody na ataki i groźby kierowane do policjantów i ich rodzin!

  Data publikacji: 22.04.2020  

  Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk oraz kierownictwo polskiej Policji stanowczo sprzeciwiają się atakom na policjantów i ich rodziny w jakiejkolwiek formie - czy to fizycznej, czy werbalnej poprzez hejt, wyzwiska, zastraszanie, groźby i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji w Internecie. Nie ma i nie będzie pobłażania wobec tego typu zachowań, a każdy kto grozi policjantom czy ich rodzinom, znieważa lub oczernia w oczach opinii publicznej, musi liczyć się z konsekwencjami prawnymi i zdecydowaną reakcją ze strony Policji i wymiaru sprawiedliwości.

Wybierz Strony