Aktualności

 • Opolski Rekrut podsumowuje rok i wyznacza nowe wyzwania

  Data publikacji: 31.12.2020   Opolskie

  W ostatnim w tym roku odcinku Opolskiego Rekruta pokusiliśmy się od podsumowanie dotychczasowych epizodów i wyznaczenie celu na nowy rok - zostanie jednym z nas. Zobaczcie jak wygląda droga do zostania opolskim policjantem. Serdecznie zapraszamy na nowy odcinek i do subskrypcji kanału Opolski Rekrut na YouTube-ie.

 • Czy wiesz, że?

  Data publikacji: 28.12.2020  

  Czy wiesz, że istnieje wiele pokojowych form sprzeciwu w sytuacji niezadowolenia z działania Policji?

 • Życzenia Prezydenta RP

  Data publikacji: 23.12.2020  

  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda skierował list do funkcjonariuszek, funkcjonariuszy i pracowników Policji z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

 • Życzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

  Data publikacji: 23.12.2020  

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Mariusz Kamiński złożył życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 • Życzenia Komendanta Głównego Policji

  Data publikacji: 23.12.2020  

  "Składam świąteczne życzenia i dziękuje za niezwykłe poświęcenie i wierne wypełnianie słów roty ślubowania w tym niezwykle trudnym czasie. Żywię również ogromną nadzieję, że zbliżające się święta przebiegną w zdrowiu, spokoju i przyniosą, choć na chwilę wytchnienie od codziennych trosk, a ten szczególny czas doda wszystkim sił i nadziei na nowy, lepszy rok..." - Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk