Aktualności

 • Otwarcie nowej siedziby Posterunku Policji w Sokołach

  Data publikacji: 30.09.2019   Podlaskie

 • Reprezentacja Polskiej Policji potęgą w kickboxingu

  Data publikacji: 30.09.2019  

  W dniach 27 – 29.09.2019 r. w miejscowości Chotowa odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu. W zawodach wzięła udział Reprezentacja Polskiej Policji, która w klasyfikacji drużynowej nie miała sobie równych zdobywając tytuł najlepszej formacji. Zawody odbyły się 3 formułach Pointfigting, Kick Light oraz K 1.

 • XVIII Jasnogórskie Spotkania Środowiska Policyjnego

  Data publikacji: 30.09.2019   Śląskie

  XVIII Jasnogórskie Spotkania Środowiska Policyjnego wpisały się w obchody 100.rocznicy powołania Policji Państwowej. W uroczystej Mszy Świętej na Jasnej Górze udział wzięli Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Błażej Poboży oraz przedstawiciele wszystkich garnizonów Policji z całego kraju z Komendantem Głównym Policji gen. insp. Jarosławem Szymczykiem na czele. Śląski garnizon Policji reprezentował Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Krzysztof Justyński.

 • Oławska policja otrzymała sztandar, jako wyraz społecznego uznania

  Data publikacji: 30.09.2019   Dolnośląskie

  29 września 2019 rok, to szczególny dzień dla policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Oławie. Ta data już na zawsze zapisze się na kartach historii oławskiej Policji. Z inicjatywy samorządowców ziemi oławskiej jednostka otrzymała sztandar, który w imieniu Ministra MSWiA wręczył Zastępca Komendanta Głównego Policji insp. Tomasz Szymański. Nadanie sztandaru w 100. rocznicę powstania Policji Państwowej to symbol najwyższego uznania za rzetelną i ofiarną służbę funkcjonariuszy Policji.

 • Nadanie sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach

  Data publikacji: 30.09.2019   Podlaskie