Aktualności

 • Szkolenie Europolu w Warszawie

  Data publikacji: 28.03.2019  

  W dniach 25 - 29 marca 2018 r. w siedzibie Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej FRONTEX w Warszawie, odbywa się szkolenie dla przyszłych trenerów aplikacji i baz danych Europolu, a w szczególności aplikacji wymiany informacji SIENA (Secure Information Exchange Network Application) oraz bazy danych EIS (Europol Information System).

 • Rekordowe poparcie dla działań Policji

  Data publikacji: 28.03.2019  

  Z ostatniej edycji cyklicznego badania CBOS wynika, że Policja jest najwyżej ocenianą instytucją publiczną spośród wszystkich poddanych ocenie respondentów. Aż 75 procent ankietowanych dobrze ocenia działania Policji. Jest ona oceniana wyżej m. in. od poszczególnych stacji telewizyjnych, a ponad dwukrotnie lepiej od sądów.

 • Rozpoczynamy Cykl Wyścigów MTB o Puchar Komendanta Głównego Policji w ramach LOTTO Poland Bike Marathon

  Data publikacji: 27.03.2019   Mazowieckie

  W niedzielę 31 marca br. w Legionowie nastąpi inauguracja LOTTO Poland Bike Marathon 2019, cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich. To jedno z najbardziej urokliwych miejsc na rowerowej mapie Mazowsza. Legionowo już dziesiąty raz z rzędu znalazło się w kalendarzu Poland Bike.

 • Konferencja nt. udziału kobiet w misjach zagranicznych

  Data publikacji: 25.03.2019   Mazowieckie

  Pełnomocnik Rządu do Spraw Równego Traktowania, Minister Spraw Zagranicznych, Minister Obrony Narodowej oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji serdecznie zapraszają na konferencję „Udział kobiet w misjach zagranicznych”. Konferencja odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2019 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Al. Ujazdowskie 1/3 w Warszawie w godz. 9:00 – 15:00.

 • SZKOLENIE PRZEWODNIKÓW I PSÓW SŁUŻBOWYCH

  Data publikacji: 22.03.2019  Białystok Podlaskie

  Przewodnicy psów służbowych garnizonu podlaskiego wraz z psami służbowymi szkolili się na terenie Ogrodu Pałacu Branickich w Białymstoku. Wszystko po to, aby skuteczniej wykonywać swoją codzienną służbę.

Wybierz Strony