Aktualności

 • Policja Konna - organizacja służby i szkolenie. Seminarium

  Data publikacji: 24.04.2018  

  W Sierakowie rozpoczęło się Seminarium zintegrowane z III Konferencją Zawodową Policji Konnej Krajów Grupy Wyszehradzkiej (V4) zorganizowane przez Centrum Szkolenia Policji przy współudziale Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

 • XV Bieg Przełajowy Służb Mundurowych – wyniki

  Data publikacji: 24.04.2018  

  24 kwietnia 2018 r. o godz. 12.00 w Szkole Policji w Katowicach po raz piętnasty wystartował Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji.

 • Dzielnicowy złotym medalistą Grand Prix Polski

  Data publikacji: 24.04.2018  

  16 lat intensywnych i pełnych pasji terningów dały makowskiemu dzielnicowemu asp. Grzegorzowi Dębowskiemu złoty medal podczas prestiżowych zawodów Grand Prix Polski karate kyokushin. Policjant startował w kategorii open, w sobotnim turnieju, który odbył się na targach FIT WEEKEND w Kielcach.

 • Bialscy i radzyńscy policjanci rozegrali Mecz Przyjaźni

  Data publikacji: 23.04.2018  

  W piątkowe popołudnie na Stadionie Miejskim w Międzyrzecu Podlaskim odbyło się towarzyskie spotkanie piłkarskie pomiędzy policjantami z Białej Podlaskiej i Radzynia Podlaskiego. Głównym celem „Meczu Przyjaźni” było propagowanie zasady „fair play” oraz bezpiecznego i kulturalnego kibicowania w trakcie imprez sportowych.

 • Policjant na medal

  Data publikacji: 23.04.2018  

  Policjanci z uwagi na wykonywany zawód, na co dzień muszą dbać o swoją kondycję i wysoką sprawność fizyczną. Dla asp. Dawida Stwory z wydziału prewencji bielskiej komendy sport to pasja, którą realizuje nie tylko w czasie wolnym od służby, ale także godnie i z sukcesami reprezentując bielską Policję w licznych zawodach. Wczoraj po raz kolejny stanął na podium zawodów duathlonowych w Katowicach.