Aktualności

 • VI Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej pod hasłem „Dla Górala”

  Data publikacji: 30.11.2017   Mazowieckie

  Tegoroczna edycja Charytatywnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej, który odbędzie się 2 grudnia br. w Grodzisku Mazowieckim, zorganizowana jest pod hasłem „Dla Górala”. Turniej jest objęty patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji. Celem turnieju jest pomoc oraz wsparcie finansowe w leczeniu choroby nowotworowej, st. asp. Jacka Kurzei – funkcjonariusza z Biura Operacji Antyterrorystycznych Komendy Głównej Policji.

 • Wyróżnieni za długoletnią służbę oraz pracę na rzecz społeczeństwa

  Data publikacji: 30.11.2017   Podlaskie

  W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku odbyło się uroczyste spotkanie wyróżnionych z okazji jubileuszy długoletniej służby oraz pracy w garnizonie podlaskim. Podczas dzisiejszej uroczystości szef podlaskiej Policji podziękował wyróżnionym za ich wieloletnie oraz wzorowe zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków służbowych na rzecz społeczeństwa.

 • O bezpieczeństwie, modernizacji i postawie godnej naśladowania

  Data publikacji: 30.11.2017  

  Dziś z udziałem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka, Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka oraz Wojewody Świętokrzyskiego Agaty Wojtyszek podsumowano realizację programu „Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka, w ramach którego m.in. zmodernizowano 26 przejść dla pieszych w Jędrzejowie. Podczas spotkania wręczono medal Młodego Bohatera 10-latkowi z Szydłowca, który uratował mężczyznę przygniecionego przez ciężarówkę. Natomiast w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim także z udziałem Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej gen. Brygadierem Leszka Suskiego podsumowano dotychczasowy stan realizacji Programu Modernizacji Służb Mundurowych.

 • Turniej piłki siatkowej o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile

  Data publikacji: 30.11.2017  

 • Przyszli kandydaci trenowali pod okiem policyjnych instruktorów

  Data publikacji: 30.11.2017   Lubuskie

  Lubuska Policja w środę (29 listopada) zorganizowała kolejny trening dla przyszłych kandydatów do służby w Policji. Osoby, które wiążą swą przyszłość z mundurem miały okazję pod okiem policyjnych instruktorów sprawdzić się na torze przeszkód i poprawić ewentualne błędy. Spotkanie było także świetną okazją aby porozmawiać z funkcjonariuszami o tym jak wygląda postępowanie kwalifikacyjne oraz służba w Policji.