Aktualności

 • W Jaworze zakończono plebiscyt na "Najpopularniejszego dzielnicowego 2009 roku"

  Data publikacji: 29.01.2010  Wrocław

  Na Sesji Rady Powiatu w Jaworze odbyło się uroczyste zakończenie nowej edycji plebiscytu pod patronatem Starosty Jaworskiego o tytuł "Najpopularniejszego dzielnicowego 2009". Policjant pierwszego kontaktu, policjant świadczący usługi dla szeroko rozumianej społeczności lokalnej, rzecznik policji wobec mieszkańców i rzecznik interesów mieszkańców wobec policji m.in. w takich słowach przedstawił służbę dzielnicowego Komendant Powiatowy Policji w Jaworze.

 • Paweł Sulik - najlepszy technik kryminalistyki w 2009 roku

  Data publikacji: 29.01.2010  KSP

  Pracuje jako technik kryminalistyki zaledwie od roku. Analiza danych z systemu AFIS pokazała, że policjant z północnopraskiej komendy osiągnął najlepsze rezultaty w ilości ustalonych osób ( sprawców przestępstw ) na podstawie zabezpieczonych śladów w 2009 roku. Starszy sierżant Paweł Sulik wstąpił do Policji sześć lat temu.

 • Nowy system emerytalny tylko dla policjantów, którzy rozpoczną służbę od 1 stycznia 2012 roku

  Data publikacji: 29.01.2010  

 • Pomóż rodzinie policjantów - przekaż 1% podatku

  Data publikacji: 26.01.2010  Gdańsk

  Nasi koledzy Ela i Rafał Litkowie, pracujący w KWP w Gdańsku, zwracają się z prośbą do ludzi dobrej woli o pomoc w sfinansowaniu leczenia ich córki Kasi poprzez przekazanie 1% podatku od dochodu.

 • Samorządy dla Policji - wsparcie warte niemal 2 mln złotych

  Data publikacji: 25.01.2010  Rzeszów

  Kwotę 1,8 miliona złotych przekroczyło w tym roku materialne wsparcie Policji przez podkarpackie samorządy. To zdecydowanie więcej niż w latach poprzednich, ponad dwukrotnie więcej niż w roku 2008. Pomoc władz lokalnych ma niebagatelne znaczenie - jest więcej policyjnych patroli, policjanci mogą przyjmować ludzi w lepszych warunkach, poprawiają się warunki służby, co zwiększa skuteczność Policji.

Wybierz Strony