Oferta szkoleniowa CEPOL - seminaria internetowe (webinar)

Data publikacji: 14.03.2023

Informujemy o możliwości wzięcia udziału w seminarium internetowym (webinar) organizowanym w ramach Agencji Unii Europejskiej ds. Szkolenia w Dziedzinie Ścigania CEPOL.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy mieć dostęp do komputera bez ograniczeń administratora (ponieważ automatycznie ściąga się niewielki program), dostęp do internetu, głośników oraz mikrofonu (niezbędny wyłącznie w przypadku konieczności zadawania pytań). Szkolenia są prowadzone w języku angielskim.

 

 • Mechanizmy współpracy międzynarodowej w kontekście działań prewencyjnych oraz postępowań administracyjnych (ang. International cooperation tools for prevention and administrative proceedings)
  data szkolenia: 27.03.2023 r., godz. 10.00
  rejestracja
   
 • Procedury krajowego i międzynarodowego poszukiwania osób zaginionych oraz identyfikacji zwłok (ang. Linking missing persons and unidentified human remains nationally and internationally)
  data szkolenia: 27.03.2023 r., godz. 14.00
  rejestracja
   
 • Wymiana informacji i pozyskiwanie dowodów z pola walki w kontekście m.in. ludobójstwa i zwalczania aktów terroryzmu (ang. Battlefield information exchange)
  data szkolenia: 30.03.2023 r., godz. 14.00
  rejestracja

Osoby, które dotychczas nie brały udziału w webinarach CEPOL (za pośrednictwem platformy LEEd) proszone są o odpowiednio wczesną rejestrację na stronie internetowej CEPOL (https://leed.cepol.europa.eu). Ze względów formalnych uprzejmie prosimy, aby dokonywać rejestracji przy użyciu służbowych adresów mailowych. Ponadto z przyczyn technicznych rejestracji należy dokonywać z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Jednocześnie informujemy, iż większość webinarów jest rejestrowana i istnieje możliwość ich późniejszego odtworzenia na platformie LEEd.

Pliki do pobrania