Na zawsze pozostanie w naszej pamięci

Data publikacji: 19.12.2016

W niedzielę udzielając pomocy uczestnikowi wypadku drogowego, zginął nasz kolega, 32-letni sierż. sztab. Piotr Gąsiorek. Pozostawił żonę i maleńkiego synka. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

18 grudnia br. o godz. 4:15 w Roguszynie, (gm. Korytnica, pow. Węgrów) doszło do zdarzenia drogowego, w którym kierowca audi stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu. Policjant, sierż. Sztab. Piotr Gąsiorek jechał na służbę, gdy zauważył zdarzenie natychmiast zatrzymał swój pojazd i ruszył z pomocą, pomagając wyjść mężczyźnie z rozbitego auta. W tym momencie, w stojących na poboczu mężczyzn uderzył nadjeżdżający opel. Obaj zostali zabrani do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 32-letni policjant zmarł.

Piotr Gąsiorek rozpoczął służbę w 2009 roku. Od początku związany był z Komisariatem Policji na warszawskim Ursusie. Przełożeni oceniali go jako jednego z najlepszych policjantów w jednostce. Był sumienny i pracowity, z wzorową dokładnością wykonywał swoje obowiązki. Zawsze chętnie pomagał innym. Policjanci zapamiętają go jako dobrego, sympatycznego i bardzo życzliwego kolegę.

Minister SWiA Mariusz Błaszczak i Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk minutą ciszy uczcili pamięć tragicznie zmarłego sierżanta sztabowego Piotra Gąsiorka podczas dzisiejszej uroczystości otwarcia posterunku policji w Zabrodziu.
 

Komendant Główny Policji i Komendant Stołeczny Policji
wraz z funkcjonariuszami  i pracownikami cywilnymi garnizonu stołecznego
łączy się w bólu z Rodziną oraz Najbliższymi  zmarłego tragicznie policjanta,
składając wyrazy współczucia i głębokiego żalu.

NA ZAWSZE  POZOSTANIE W NASZEJ PAMIĘCI !!!


 

Źródło: KSP