Wyróżnienie dla bydgoskiej komendy w konkursie "Stalowy Anioł"

Data publikacji: 23.11.2016

Komendant Miejski Policji w Bydgoszczy insp. Sławomir Kosiński odebrał z rąk Marszałka Województwa wyróżnienie w zakresie działalności społecznej „Stalowy Anioł”. Jest ono wyrazem uznania dla bydgoskiej komendy za zasługi w rozwiązywaniu problemów społecznych oraz propagowaniu innowacyjnych form pracy w dziedzinie integracji i pomocy społecznej.

Wczoraj (22.11.16) w toruńskim Dworze Artusa odbyła się uroczystość wręczenia nagród oraz statuetek „Stalowego Anioła”. Nagrody przyznawane są przez zarząd województwa osobom wyróżniającym się w pomocy społecznej między innymi za podnoszenie standardów jakości usług instytucji pomocy społecznej, tworzenie rozwiązań w zakresie opieki nad dzieckiem i rodziną, wdrażanie projektów aktywizujących lokalną społeczność oraz wspieranie i upowszechnianie wolontariatu. W tym roku wyróżnienia trafiły do 4 zespołów i 7 osób.

Dodatkowo Komisja Kwalifikacyjna przyznała 2 wyróżnienia, jedno z nich otrzymała Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy. Wyróżnienie jest wyrazem uznania zasług w rozwiązywaniu problemów społecznych oraz propagowaniu innowacyjnych form pracy w dziedzinie integracji i pomocy społecznej. Z rąk Marszałka Województwa, zaszczyt miał je odebrać Komendant Miejski Policji w Bydgoszczy insp. Sławomir Kosiński.

Na podstawie informacji: Beaty Krzemińskiej Rzecznika Prasowego Urzędu Marszałkowskiego

Fot:  Szymon Zdziebło/tarantoga.pl/Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego