Policjanci wspierają akcję "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

Data publikacji: 21.11.2016

W miejscach oznaczonych żółtym uśmiechniętym słoneczkiem wolontariusze akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" zbierali dary dla rodzin z Rzeszowa i Podkarpacia.

Policjanci czynnie włączyli się do udziału w tej szlachetnej akcji. Koordynatorem działań na terenie województwa podkarpackiego jest Polskie Radio Rzeszów S.A. Zbiórka trwała do godziny 15.

W działaniach brali udział policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Miejscem, w którym można było ich spotkać był parking przy budynku Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Mochnackiego w Rzeszowie. Tutaj wspólnie ze strażakami funkcjonariusze przyjmowali dary dla najbardziej potrzebujących dzieci. Każdy darczyńca miał możliwość obejrzenia z bliska policyjnego radiowozu, czy wozu strażackiego, które oznaczone były plakatami z żółtym uśmiechniętym słoneczkiem. Była również możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

Wykaz miejsc zbiórek w Rzeszowie i na terenie województwa Podkarpackiego znaleźć można na stronie internetowej Polskiego Radia Rzeszów. Zebrane dary trafią do dzieci z najuboższych rodzin na Podkarpaciu.

Źródło: KWP Rzeszów