VI Halowe Mistrzostwa Komendy Stołecznej Policji w Piłce Nożnej

Data publikacji: 21.11.2016

Wczoraj (20 listopada) odbyły się VI Halowe Mistrzostwa Komendy Stołecznej Policji w Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Stołecznego Policji. Trzynaście drużyn rozegrało mecze na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Karczewie.
Wczorajsze mistrzostwa rozpoczęły się rozgrywkami w dwóch grupach eliminacyjnych. Grupa A, w której grało 6 drużyn i grupa B, gdzie rozgrywało 7 zespołów. Rozgrywki w grupie rozgrywane są systemem „każdy z każdym”.

Do fazy pucharowej, awansowały 4 drużyny. Ostatecznie w grach półfinałowych i finałowych wyłoniono zwycięzcę turnieju, którym okazała się drużyna z Oddziału Prewencji Policji Komendy Stołecznej Policji, drugie miejsce zajęli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim i trzecie miejsce przypadło drużynie z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII a czwarte drużynie Komendy Stołecznej Policji.

W imieniu kierownictwa KSP, medale i puchary wręczali podinsp. Hubert Białogrodzki, Komendant Powiatowy Policji z Otwocka, insp. Sławomir Cisowski Zastępca Naczelnika Wydziału Doskonalenia Zawodowego KSP  oraz  Naczelnik Wydziału Zaopatrzenia Komendy Stołecznej Policji Pani Małgorzata Kostrzewa.

Źródło: KSP