Opolscy antyterroryści drudzy w kraju

Data publikacji: 13.10.2016

Policjanci z Sekcji Antyterrorystycznej w Opolu zajęli II miejsce w Policyjnych Zawodach Strzelców Wyborowych „BEKAS 2016”. W zmaganiach uczestniczyło 11 drużyn z całego kraju. Konkurencje obejmowały strzelanie do celu z odległości od 20 do 325 metrów.

Konkurencje tegorocznych zawodów BEKAS 2016 obejmowały strzelanie statyczne z rożnych pozycji na odległość od 20 do nawet 325 metrów. Policjanci startujący indywidualnie i w dwuosobowych drużynach musieli wykazać się opanowaniem, doświadczeniem. W klasyfikacji drużynowej, na 11 startujących ekip, opolscy policjanci zajęli II miejsce. W klasyfikacji indywidualnej jeden z opolskich funkcjonariuszy wywalczył miejsce III.

Drużynie osobiście pogratulowali i podziękowali Komendant Wojewódzki Policji w Opolu insp. Jarosław Kaleta oraz jego zastępcy podczas narady kierownictwa Policji garnizonu opolskiego.

Źródło: KWP Opole