Policjanci zagrają dla Szymonka z Przysuchy

Data publikacji: 10.10.2016

W niedzielę 23 października w szczytnym celu do rywalizacji sportowej staną policjanci, samorządowcy, nauczyciele, strażacy, klerycy oraz ministranci. Wszyscy razem zagrają dla Szymonka. Turniej piłki nożnej pod hasłem "RAZEM DLA SZYMONKA" odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 im. L. Skowyry w Przysusze. Honorowy patronat nad zawodami objął m.in. Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu.

W trakcie turnieju odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie Szymona Kądzieli.

Szymonek Kądziela ma zaledwie 15 miesięcy, a już 6 razy z ust lekarzy słyszał o wznowie, a 3 razy miał przetaczaną krew. Od roku dzielnie walczy o swoje życie. Cierpi na nowotwór złośliwy oka. Nadzieją i ratunkiem dla tego małego chłopca jest tylko leczenie w specjalistycznej klinice w USA. Jednak jest to bardzo kosztowne.

Na pomoc chłopcu ruszyli mazowieccy policjanci, samorządowcy, nauczyciele, strażacy, klerycy oraz ministranci. Pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji zorganizowano w Przysusze charytatywny turniej piłki nożnej. Tym razem nie chodzi jednak o wygraną zawodów, a o wygranie życia i zdrowia małego Szymonka.

Podczas turnieju organizatorzy będą zbierać pieniądze na leczenie chłopca. Rozdawane będą również ulotki z numerem konta oraz informacją, jak można wesprzeć jego haspitalizację. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do włączenia się do tej szczytnej akcji.

Turniej odbędzie się w niedzielę, 23 października br. w godz. 14-19 w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 2 w Przysusze.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania!

KWP zs. w Radomiu