Zapraszamy na IV Międzynarodowy Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej

Data publikacji: 16.09.2016

Policjanci grodziskiej komendy już po raz czwarty organizują Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej. Tym razem środki finansowe zebrane w czasie trwania dwudniowych zmagań sportowych zostaną przeznaczone na pomoc w leczeniu 11-letniego Kacpra.

W tegorocznym turnieju swój udział zapowiedziało 20 reprezentacji służb resortu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwa Obrony Narodowej, a także 4 drużyny zagraniczne - z Łotwy, Litwy, Ukrainy i Estonii. Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem sportowych zmagań oraz wzięciem udziału w licznych atrakcjach dla dzieci i dorosłych, a przede wszystkim wsparciem finansowym dla chorego dziecka, zapraszamy 17 i 18 września do grodziskiej hali sportowej przy ul. Westfala 3A. Organizację turnieju będzie wspierać wiele instytucji i osób prywatnych.

Rozgrywki rozpoczną się w sobotę od godz. 8.00, a oficjalne otwarcie z ciekawymi pokazami i aukcją wyjątkowych przedmiotów odbędzie się o godz. 14.00. W niedzielę drużyny będą grały od godz. 8.30 do 13.00. Na zakończenie odbędzie się wręczenie pucharów i podziękowania za udział  w tym wyjątkowym wydarzeniu.

W trakcie dwóch dni turnieju będzie można wziąć udział w loterii z bardzo atrakcyjnymi wygranymi, obejrzeć pokazy pirotechniczne, tresury psów policyjnych, sprzętu militarnego, a dla dzieci od godz. 10.00 przygotowane są zabawy i warsztaty pod okiem animatorów, żywych maskotek i klauna.

Mamy nadzieję, że podczas turnieju nie zabraknie sportowych emocji, a także hojności mieszkańców na ten wyjątkowy cel.

Źródło: KSP