Puchar dla Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach

Data publikacji: 12.11.2009

Wczoraj (11.11) drużyna Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach zdobyła pierwsze miejsce w I Niepodległościowym Turnieju Piłki Siatkowej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce. Turniej zorganizowano w ramach siedleckich obchodów 91. rocznicy odzyskania niepodległości.

Wczoraj (11.11) w godz. 9.00 - 18.00 w hali siedleckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano I Niepodległościowy Turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce. Siedleccy policjanci mają powód do dumy, ponieważ reprezentacja naszej jednostki zajęła po zaciętych meczach pierwsze miejsce, pokonując w setach finałowego spotkania 3 : 1 bardzo silną drużynę Państwowej Straży Pożarnej. Oprócz drużyn, które spotkały się w finale turnieju, wzięły w nim udział drużyny:

1. Batalionu Rozpoznawczego w Siedlcach,
  2. Polskich Kolei Państwowych – Podlaskie Linie Kolejowe,
  3. Siedleckiej Chemicznej Jednostki Wojskowej,
  4. Służby Ochrony Kolei,
  5. Duchowieństwa,
  6. Służby Celnej.

Turniej zgromadził na trybunach bardzo liczną rzeszę kibiców, którzy bardzo gorąco dopingowali wszystkim startującym w turnieju drużynom. Wśród kibiców nie zabrakło oczywiście „komisarza Jacka” - oficjalnej maskotki siedleckiej policji, który bardzo żywiołowo dopingował do gry zwycięską drużynę. W jej składzie zagrali:

10. st. sierż. Dariusz Kołodziejak – KMP Siedlce,
  11. asp. szt. Michał Strzałkowski – KMP Siedlce.

Zwycięzcy odebrali z rąk Prezydenta Miasta Siedlce Wojciecha Kudelskiego Puchar oraz dyplomy. Sukcesu po spotkaniu finałowym zwycięzcom gratulował m. in. Komendant Miejski Policji w Siedlcach nakom. Marek Fałdowski, który przez cały czas trwania turnieju dopingował z trybun grających policjantów.

Drugie miejsce zajęła drużyna Państwowej Straży Pożarnej z Siedlec, a na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna duchowieństwa.

Liczymy na to, że za rok tegoroczni zwycięzcy powtórzą swój sukces, którego serdecznie im gratulujemy.

(Źródło: KWP Radom)

Film Puchar dla Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Puchar dla Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach (format flv - rozmiar 3.45 MB)