Kolejne zwycięstwa policjanta ze Szprotawy

Data publikacji: 29.08.2016

W ostatni weekend sierpnia sierż. sztab. Tomasz Kołogryw z Komisariatu Policji w Szprotawie po raz kolejny wziął udział w maratonach rowerowych. Wśród funkcjonariuszy służb mundurowych, w obu wyścigach nie miał sobie równych.

Rower to jego pasja i sposób na zdrowe spędzanie wolnego czasu. Dodatkową atrakcją jest sprawdzenie siebie samego na tle innych zawodników. Wspólna, sportowa rywalizacja sprawia dużo frajdy i motywuje do jeszcze cięższych treningów. W sobotę (27 sierpnia 2016 r.) Tomasz wystartował w II Supermaratonie szosowym Szlakiem Don Kichota w miejscowości Nietążkowo. Były to II Mistrzostwa Służb Mundurowych. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 225 km. Reprezentant żagańskiej komendy mówi: „trasa nie była trudna lecz wyczerpująca, od samego początku tempo było mocne, na dodatek temperatura w słońcu przekraczała 35 stopni”.

Na metę wjechał na 10 miejscu w kategorii open z czasem 5:54:10. Wśród funkcjonariuszy służb mundurowych zajął pierwsze miejsce. Dzień później wziął udział w II maratonie MTB w miejscowości Przybyszewo. Tutaj zawodnicy rywalizowali o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Tomasz zajął siódme miejsce w kategorii open. Wśród funkcjonariuszy służb mundurowych po raz kolejny był bezkonkurencyjny.

Gratulacje!

Źródło: KWP Gorzów Wielkopolski