II MTB Maraton Policyjnego Stowarzyszenia Sportowego „Pozytywnie Zakręceni”

Data publikacji: 23.08.2016

28 sierpnia 2016 r. w Przybyszewie, w powiecie leszczyńskim zostanie rozegrany II MTB Maraton Policyjnego Stowarzyszenia Sportowego „Pozytywnie Zakręceni”. Zapraszamy do udziału w zawodach, które odbędą się pod Patronatem Honorowym Komendanta Wojewódzkiego Policji w w Poznaniu.

W niedzielę 28 sierpnia br. po raz drugi odbędą się zawody organizowane przez Policyjne Stowarzyszenie Sportowe „Pozytywnie Zakręceni”. Impreza zostanie przeprowadzona w ramach cyklu Leszczyńskiej Ligii Rowerowej.

W tym roku Patronatem Honorowym imprezę objął Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu. W związku z tym, zostanie rozegrana branżowa konkurencja dla policjantów, na dystansie mini – 30 km, o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, dla najlepszej policjantki i dla najlepszego policjanta.

Zawody kolarskie zostaną rozegrane na ścieżkach i duktach leśnych w miejscowości Przybyszewo w gminie Święciechowa.

Do udziału w imprezie zapraszamy policjantów i policjantki oraz wszystkich miłośników jazdy na rowerze. Rodziny zawodników oraz fanów zmagań sportowych zachęcamy do kibicowania na trasie maratonu. Jest to okazja by w miłej atmosferze spędzić niedzielne popołudnie.

Szczegóły i rejestracja:

http://llr.com.pl/

www.pozytywniezakreceni.org.pl

www.ultimasport.pl

 

Źródło: KWP Poznań