Piknik rodzinny na Agrykoli

Data publikacji: 16.08.2016

W Centrum Sportu Młodzieżowego „Agrykola” odbył się piknik rodzinny. W ramach pikniku dzieci funkcjonariuszy i pracowników cywilnych wzięły udział w Pierwszym Charytatywnym Biegu na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach ,,Dzieci - Dzieciom", a funkcjonariusze zaprezentowali swoje umiejętności sportowe w biegach charytatywnych na dystansie 1 i 5 km.

Sobotni piknik w Centrum Sportu Młodzieżowego „Agrykola” przy ulicy Myśliwieckiej  9 w Warszawie, rozpoczął się o godzinie 10:00. Można było zapoznać się z stoiskami promocyjnym poszczególnych formacji Policji. Nie zabrakło wśród nich stoiska gazety 997. Dzieci funkcjonariuszy i pracowników cywilnych wzięły udział w Pierwszym Charytatywnym Biegu na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach ,,Dzieci - Dzieciom". Dystans został dostosowany do wieku uczestników. Dla najmłodszych, którzy wzięli udział w biegu, przewidziano drobne upominki.

Funkcjonariusze i pracownicy Policji zaprezentowali swoje umiejętności sportowe w biegach charytatywnych na dystansach 1 i 5 km.

Obejrzeć było można również zmagania sportowe rywalizujących drużyn piłkarskich. W szranki stanęły reprezentacje Komendy Głównej Policji i Komendy Stołecznej. Pierwsze kopnięcie piłki na boisku należało do Zastępcy Komendanta Głównego Policji insp. Jana Lacha co jak się później okazało przyniosło szczęście drużynie KGP, która zdecydowanie wygrała to spotkanie.

Źródło: KGP