Zapraszamy na piknik rodzinny

Data publikacji: 26.07.2016

W Centrum Sportu Młodzieżowego „Agrykola” 13 sierpnia br. odbędzie się piknik rodzinny. W ramach pikniku dzieci funkcjonariuszy i pracowników cywilnych  wezmą udział w Pierwszym Charytatywnym Biegu na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach ,,Dzieci - Dzieciom", a funkcjonariusze zaprezentują swoje umiejętności sportowe w biegach charytatywnych na dystansie 1 i 5 km.

Sobotni piknik w Centrum Sportu Młodzieżowego „Agrykola” przy ulicy Myśliwieckiej  9 w Warszawie, rozpocznie się o godzinie 10:00. Tam też oprócz stoisk promocyjnych, dzieci funkcjonariuszy i pracowników cywilnych  wezmą udział w Pierwszym Charytatywnym Biegu na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach ,,Dzieci - Dzieciom". Dystans zostanie określony w zależności od wieku dziecka. Dla wszystkich milusińskich, którzy wezmą udział w biegu, przewidziano drobne upominki.

Funkcjonariusze i pracownicy Policji z kolei zaprezentują swoje umiejętności sportowe w biegach charytatywnych na dystansie 1 i 5 km.

Obejrzeć będzie można również zmagania sportowe rywalizujących drużyn piłkarskich i zagrzewać je do „walki”. W szranki staną reprezentacje Policji z zagranicy i z Polski.

Serdecznie zapraszamy!