Policjanci nagrodzeni przez Wojewodę Dolnośląskiego

Data publikacji: 01.06.2016

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak przyznał nagrody 5 funkcjonariuszom Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, którzy przyczynili się do ustalenia i zatrzymania mężczyzny podejrzanego o podłożenie ładunku wybuchowego we wrocławskim autobusie. Podziękowania i informację o nagrodzie, z rąk wojewody odebrał Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusz Golanowski.

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusz Golanowski odebrał dzisiaj z rąk Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka podziękowania i informację o wyróżnieniu 5 funkcjonariuszy dolnośląskiej Policji, którzy swoim profesjonalnym działaniem i ogromnym zaangażowaniem przyczynili się bezpośrednio do ustalenia i zatrzymania mężczyzny podejrzanego o podłożenie we Wrocławiu, w autobusie materiału wybuchowego.

W uroczystości, która odbyła się w Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu, udział wziął również Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, nadzorujący pracę pionu kryminalnego i dochodzeniowo – śledczego inspektor Piotr Leciejewski. Wojewoda Paweł Hreniak powiedział, że profesjonalne działania i zaangażowanie funkcjonariuszy dowiodły sprawności służb, dzięki czemu mieszkańcy Dolnego Śląska mogą czuć się bezpiecznie. Zapowiedział też, że osobiście spotka się z wyróżnionymi przez niego policjantami.

 

Źródło: KWP Wrocław