Zaproszenie na Mistrzostwa Polski Policji w Żeglarstwie

Data publikacji: 27.05.2016

Już jutro na Jeziorze Sławskim odbędą się Mistrzostwa Polski Policji w Żeglarstwie w klasie Omega. Uczestnicy regat rywalizować będą o Puchar Komendanta Głównego Policji. Organizatorami zawodów są Klub Żeglarski „Wodnik” przy Niezależnych Samorządnych Związkach Zawodowych Policjantów garnizonu wrocławskiego i Zarząd Terenowy Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

 

W tym roku po raz pierwszy odbędą się Mistrzostwa Polski Policji w Żeglarstwie w klasie Omega. Organizatorami regat są policjanci oraz pracownicy policji garnizonu dolnośląskiego, a zawody odbędą się na Jeziorze Sławskim /województwo lubuskie/.

 

W zawodach wezmą udział  funkcjonariusze Policji oraz pracownicy cywilni Policji. Zawody mają charakter otwarty z uwagi na udział załóg reprezentujących nie tylko kluby żeglarskie z województwa dolnośląskiego. W obecnej edycji swój udział zapowiedziało już blisko 20 załóg, każda składająca się z trzech osób. Oprócz rywalizacji sportowej ważnym elementem jest aspekt rekreacyjny. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, członkami załóg będą nie tylko dorośli, ale również dzieci uczestników regat.

 

Mistrzostwa odbędą się w dniach 28-29 maja 2016 roku, a miejscem regat będzie Jezioro Sławskie. Uczestnicy regat rywalizować będą o Puchar Komendanta Głównego Policji, a zwycięzcy otrzymają również dyplomy oraz upominki rzeczowe.

 

Informacje dla zainteresowanych uczestnictwem w Mistrzostwach Polski Policji w Żeglarstwie w klasie Omega można uzyskać pod numerem telefonu 871-16-08.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału i życzymy sukcesów sportowych.

 

Źródło: KWP we Wrocławiu