Za nami II Ogólnopolski Zlot PaTPORTÓW. Wolsztyn stolicą profilaktyki !

Data publikacji: 17.05.2016

Fantastyczna atmosfera, przyjacielskie relacje oraz ogrom dobrej energii! W taki właśnie sposób można podsumować II Ogólnopolski Zlot PaTPORTÓW, który w dniach 14-15 maja 2016 roku odbył się w Wolsztynie. W największej tegorocznej akcji edukacyjno-profilaktycznej w Wielkopolsce wzięło udział ponad 600 PaTowiczów z całej Polski. Przesłaniem wydarzenia było jak zawsze utrwalanie wśród młodzieży przekonania, że najważniejsze jest BEZPIECZEŃSTWO!

 

W imieniu ogólnopolskiej społeczności PaT dziękujemy serdecznie za wsparcie tego wyjątkowego przedsięwzięcia Komendantowi Głównemu Policji generałowi Jarosławowi Szymczykowi, Dyrektorowi Gabinetu KGP mł. insp. Robertowi Sudenisowi oraz koordynatorowi programu PaT podinsp. Dorocie Pater.

 

Tegoroczny Zlot PaTPORTÓW oficjalnie rozpoczął się hymnem PaT „Nie wracajmy jeszcze na ziemię” oraz prezentacją LipDub-u z pierwszego Zlotu, który odbył  się  rok temu w Bydgoszczy. W uroczystym otwarciu II Ogólnopolskiego Zlotu PaTPORTÓW, który poprowadził  Grzegorz Jach – autor programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty” udział wzięli:

  • mł. insp. Konrad Chmielewski – Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu,
  • dr Krzysztof Błaszczyk – przedstawiciel Wielkopolskiego Kuratorium Oświaty w Poznaniu,
  • Janusz Frąckowiak – Starosta Powiatu Wolsztyńskiego,
  • Wojciech Lis – Burmistrz Wolsztyna,
  • nadkom. Maciej Purol – Naczelnik Wydziału Prewencji KWP w Poznaniu,
  • insp. Zbigniew Drzymała – Komendant Powiatowy Policji w Wolsztynie

oraz przedstawiciele sądownictwa, straży miejskiej, sanepidu, OHP, oświaty, kultury, leśnictwa i funkcjonariusze Policji z wszystkich komend powiatowych i miejskich wielkopolskiego garnizonu.

 

Więcej informacji ►

 

Źródło: PaT